1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas124-19 B problem z płytami verbatim DL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 3poziom, Grudzień 21, 2012.

1. 3poziom

3poziom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, po wgraniu FW zgodnie z instrukcja napęd przestał czytać (widzieć) płyty DL Verbatima. dodam ze przed wgraniem widział. nie wypaliłem żadnej płytki !! jakieś pomysły, ktoś miał podobnie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    żłe wgrałeś fw wgraj ponownie

4. 3poziom

3poziom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko co mogłem zrobic zle skoro robiłem wszystko według poradnika i to kilka razy. na dodatek kiedy probuje wgrac oryginalny FW nadal jest tak samo, nie czyta. z drugiej strony nie sadze aby sie zepsuł laser od wgrywania FW. dodam tylko ze probowałem kilka razy wgrac i ciagle jest tak samo. sprobuje dzisiaj jeszcze raz.

5. 3poziom

3poziom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no nie działa, wgrywałem kilka razy i nawet po wgraniu oryginalnego nadal nie czyta płyt DL. ja juz nie mam pomysłu. chyba tylko serwis, no chyba ze ktos ma jakis inny pomysł. moze to ma cos wspólnego z booktype ?? wszystkie inne płytki czyt CD-r DVD itd. tylko nie czyta DVD DL.

6. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    mój nie czytał płytek jak był podłączony do stacjonarki, kupiłem adapter sata-usb i pod laptopem działa jak marzenie.

Wczytywanie...

Poleć forum