1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IHAS124-19B problem z grami na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez leonxbox, Styczeń 11, 2012.

1. leonxbox

leonxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z nagraniem gier które działają z płyty ale nie z dysku anie chce katować napędu xboxa mam LT+3.0 może zacznę od początku co jak zrobiłem kupiłem nagrywarkę IHAS 124-19b zrobiłem tak
    1.Ściągnąłem program (iXtreme Burner Max Official Tutorial) paczka FW od c4evy do litków
    2 Z flaschowałem napęd FW( iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final) nie zmieniałem tego ID fw bo nagrywam tylko i włącznie na verbatim. Takim Sposobem z fleszowałem youtube link: Flashing iHas124B with iXtreme Burner Max (How to) - YouTube
    3EEPROM_Utility w opcjach zaznaczyłem liteona tak
    smart burn -enabled
    force hyper tuning -enabled
    over speed writing -disabled
    online hyper tuning -enabled

3 w ImgBurn_2.5.6.0 ustawiłem ustawienia tak jak na youtube link: How to burn XGD3 games (Modern Warfare 3, Skyrim) with ImgBurn on Windows 7 WITHOUT iHAS burner - YouTube
    na dole w image burn pokazuje mi sie żółty wykrzyknik i pisze to: W 20:43:11 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance.

4 Agbx360 v1.0.6 ustawiam tak jak na youtube link: ABGX360 Tutorial - How to Stealth your Games and Manually Patch SSv2 in 1080p - YouTube
    5 ściągnąłem obraz gier :i z pathowałem wszystko na zielono git
    Battlefield.3.RF.XBOX360-XPG
    Dark.Souls.PAL.XBOX360-COMPLEX

6 wypaliłem ImgBurn_2.5.6.0 przed wypalaniem zmieniało ( change book type) na xgd2 tera na xgd3 to próbowałem z tym i bez po kliknięciu burn wyskakują dwie opcje pisze ze na płycie za malo miejsca:
    1 opcja -write until of image(Overburn)
    2 opcja-write until of disc (truncate) owszem zostawiam tą opcje zauważyłem za jak nagrywają na youtube to żadna z tych opcji się nie pokazuje tylko nagrywa od razu

7 weryfikacja przechodzi pomyślnie sukces
    8 Battlefield.3 z płyty chodzi grałem na livie 2godz i wszystko git problem pojawia sie dopiero jak zainstaluje na dysk xboxa .Wtedy gra sie włącza wchodzi do menu gry ale potem wyskakuje (błąd weryfikacji )a płyta chrobocze mimo ze zdysku gra działa
    9 Dark Souls działa z płyty natomiast po instalacji włącza sie gra i działa ale płyta chrobocze w napędzie mimo ze gra działa z dysku co nie powinna się już płyta kręcić

Proszę o pomoc bo zbaraniałem zrobiłem wszystko jak pisze i według filmików forach i już nie wiem co robić dalej. Czy czegoś nie zrobiłem jak trzeba trzy wina nagrywarki choć nowa i z fleszowana a moze wina flesza lub wersji gry no już głupi jestem

2. Lotnik421 Xbox One

3. leonxbox

leonxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok już wszystko git miałem uwalony burner max ściągnąłem nowego jeszcze raz z fleszowałem litka wszystko tera działa gry chodzą z dysku teraz w 100% wypala. Temat do zamknięcia :)

Wczytywanie...

Poleć forum