1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ihas124, po co firmware?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gustawson, Grudzień 13, 2011.

1. gustawson

gustawson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Mam Xboxa na LT2.0 (nie podłączony nigdy do sieci) oraz Nagrywarke ihas124.

Nagrywam płyty na czele z Battlefieldem 3 oraz CoD MW3 bez tego wgrywania firmware i wszystko działa.

I stąd moje pytanie, co on mi da jak go wgram?
    I czy po wyjściu Lt3.0 będzie ten wgrywany do nagrywarki firmware bedzie miał jeszcze jakieś znaczenie?

W końcu. Jak nagrać FORZE4 by dziłała? bo czytałem wiele i już nie wiem jak nagrać by dobrze nagrać...

Ostatnie pytanie.
    Czy jak nie miałem cichej aktualizacji to konieczne jest narazie (narazie bo rozumiem ze z biegiem czasu wyjdą gry ktore beda potrzebowały nowszych dashy niż 13599) wgrywanie lt3.0 by mi nowe tytuły smigały?

Z gory dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, jak będziesz miał nowego dasha to będziesz musiał wgrać LT+3.0. To firmware jest potrzebne po to aby nagrywać płyty w 100%, jeśli nagrasz normalnie też będzie działać ale nie jest nagrana w 100%. Aby nagrać forze 4 musisz wgrać ten firmware bo inaczej będzie Cię wywalać do dasha w czasie gry.

4. gustawson

gustawson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra to już wszystko wiem
    Dzięki za odpowiedź

Czyli dopóki gry nie bede wymagać 14699 to lepiej sobie darowac wgranie 3.0?

Hmm to juz w sumie lepiej nagrac forza4 jak wyjdzie lt3.0 bo nie bede musial ponownie wypalać ;)

5. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    niewiem czy to ważne ale ja nagrywam na samsungu x4 moja nagrywarka nie obsługuje mniejszej prędkości forza 4 działa gram tylko ja niegram przez internet dash 13604 nagrywam na płyty extreme po 1.70 za sztuke gry wypalam nowym iburnem i ok i nigdy na tych płytach niemam problemu ale dałem koledze tą gre i nagrałem na vakos i gra sie zainstalowała ale nieraz gra potrafi wywalic błąd więc w czym tkwi problem wina płyty czy zabezpieczenia gry to czemu jak gre uruchomie ponownie gre to nie stanie na tym samym miejscu oczywiscie dołaczam się do pytania

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak zaaktualizujesz do LT+3.0 to będziesz musiał wypalać wszystkie gry z AP25/XGD3 od nowa, bo będzie trzeba jakieś tam patche dograć przez ABGX

jakris77: Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym że gra nie jest nagrana nagrywarką Liteon IHAS B tylko zwykłą, ta gra posiada zabezpieczenia CIV i aby działała normalnie tzn. bez wywalania do dasha to musisz ją nagrać właśnie tym liteonem

7. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    to sie zastanawiam czemu ta gra sie istaluje w 100%

Wczytywanie...

Poleć forum