1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Iiyama E2472HD + Xboxe One + Logitech S220 = Jak to podłaczyc?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Aldric666, Grudzień 15, 2015.

1. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Hej.

Nie mogę rozgryźć pewnej sprawy. Nabyłem niedawno Xbox One, mam w domu monitor Iiyama E2472HD do ktorego podłączyłem konsole. Niestety monitor nie ma wbudowanych głośników, ma za to złącze słuchawkowe miniJack. Jak podłacze konsolę kablem HDMI i wepnę słuchawki (Creative EP-550) to mam dźwięk z gry. Do komputera stacjonarnego podłączone są Logitech S-220, które obecnie się marnuja, bo pecet uruchamiany jest raz na ruski rok.[​IMG]

Moje pytanie brzmi:

JAK PODŁĄCZYĆ KONSOLE XBOX ONE DO MONITORA IIYAMA E2472HD, ABY DŹWIĘK WYDOBYWAŁ SIĘ Z GŁOŚNIKÓW LOGITECH S220?

Próbowałem w ten sposób:
    Głośniki mają dwa wtyki, zielony (dźwięk) i różowy (mikrofon), zakupiłem taką przejściówkę: [ http://www.morele.net/kabel-sandberg-minijack-splitter-1x-jack-3-5mm-2x-jack-3-5mm-502-16-651581/ ], ale po podłączeniu do monitora dźwięku nie ma.

JAKIEŚ SUGESTIE, POMYSŁY?

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Głośniki mają mikrofon?? Dziwne albo jeszcze zbyt wcześnie i nie ogarniam. Zielony od głośników idzie do zielonego w monitorze - i tyle. Żadnych przejściówek.

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

4. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
  5. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ten zielony wtyk wkladasz w wyjście słuchawkowe w monitorze i masz dźwięk w głośnikach.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum