1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ikony lub okladki w moje gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciasc19, Luty 4, 2013.

1. maciasc19

maciasc19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    Witam! Mam problem... Jakiś czas temu dostałem bana, więc postanowiłem przerobić konsole na lt+ 3.0, wszystko śmiga jak należy! Mój problem jest nastepujący, chodzi o to że w zakładce moje gry sa ikony pada a nie ikony lub okładki gier. samo podłączenie do internetu nie pomaga. Mam dashboard 2.0.16202.0. Czy są na to jakieś sposoby?????. Mam synka który nie umie jeszcze czytać i dlatego te ikony są mi potrzebne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    za co dostałeś bana. skoro dopiero zrobiłeś LT. btw lepiej było zrobić RGH skoro masz bana. troche wywaliłeś kase na to LT.
    podpięcie do netu nic nie da bo masz bana. wiec nawet z xbl się nie łączysz.
    też mam takie ikonki w NXE. a konsola miała tylko flage.
    stricte rozwiązania nie znam.

4. maciasc19

maciasc19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    bana dostałem za konto z punktami ms które można kupić na allegro!

5. Pina

Pina Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdZ'
    Ile płaciłeś, za ile point'sów ?

Wczytywanie...

Poleć forum