Iksboks 360-jasper

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

stachudżons

Banned
Świeżak
Witam szanowne grono forumowiczów.

Posiadam konsolkę xbox 360-płyta główna jasper.Mało grana,stan wizualny bez żadnej skazy.Konsola posiada moda RGH,w zestawie 2 pady jeden biały(bezprzewodowy+baterie aku)+ czarny pad przewodowy.Konsola ma 256mb wbudowanej pamięci,ale ja do tego dokładam dobry dysk marki wd o całkowitej pojemności 160gb.Jednak ze względu na brak oryginalnego oprogramowania użyteczne jest tylko 120gb.Dodatkowo dodaje 2 oryginalne gry(jakieś lego batman itp.)oraz jak ktoś chce kopie które mam na płytach vebatima.
Proszę o wycene tego zestawu.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
300zl za oferowanie kopii ban na forum

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

stachudżons

Banned
Świeżak
Co ty mi koleś pierd... jakie oferowanie?jak nie chcesz to nie daje.Forum na którym jest dział jtag/rgh,hipokryzja znasz takie słowo dorotko?
300zł jak mniemam za samą konsolę,z tego co na allegro widze.
 

Boll

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Akir'owi chodzi o to ze nie można tutaj na forum sprzedawac wogóle piratów w zadnej postaci ( czy na płytach czy na dysku ). Jezeli chcesz sie dalej kłucic to zajrzyj tutaj i przeczytaj ( dokładnie 2 punkt ):
http://xboxforum.pl/threads/regulamin-dzialu.14409/
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co ty mi koleś pierd... jakie oferowanie?jak nie chcesz to nie daje.Forum na którym jest dział jtag/rgh,hipokryzja znasz takie słowo dorotko?
300zł jak mniemam za samą konsolę,z tego co na allegro widze.
Nie schodze do twojego poziomu... Sprzedawaj co chcesz i za ile chcesz... Nie tu

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom