1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IL-2: Sturmovik: Birds of Prey opinie!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez binki_2009, Wrzesień 10, 2009.

1. binki_2009

binki_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zauważyłem że nikt nie dołączył tematu na temat tej gry wjęc sobie pozwoliłem go zrobic!Grał już ktoś ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nawet przeszedłem.Gra nic specjalnego H.A.W.X czy ace combat dużo lepsze.
    Grafika całkiem całkiem ale podczas większej zadymy FPS strasznie spada! Pewnie gdzieś do 10 klatek.;(

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    można pograć ,fajna odmiana po współczesnych lotniczych strzelankach,ale rewelacja to nie jest
    oceniam na 6/10

5. Symon149

Symon149 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    NY
    słabe nawet bardzo latasz i strzelasz dno

6. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    A mi sie podoba. Graficznie jakos nie poraza ale mimo to z przyjemnoscia gram :)
    Moze dlatego ze jestem ogromnym fanem II wojny swiatowej.

7. sEB-q

sEB-q Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spodziewałem się duzo wiecej , dodam ze uwielbiam serię Ace combat w która gram od psx'a , Tutaj niestety zabrakło fajnie poprowadzonej historii (wiem ze to niby tylko strzelanina ) ale pod tym wzgledem Ace Combat nie ma sobie równych , kazda czesc od PS2 począwszy przyprawiała momentami o dreszczyk szczegolnie dla znajacych angielski.

Zabawe z IL-2 skonczylem po 3 !!! dniach konczac ja na poziomie arcade , co dziwnego wyzszy poziom trudnosci , stanowi tak duzy skok pod wzgledem trudnosci ze odchodzi przyjemnosc z grania ( od czystych symulacji to ja mam PC-ta :) ) mało tego nie ma jakichs specjalnych motywacji zeby meczyc sie na wyzszym poziomie ( nie zbieram achievementow na sile) mowie o samej grze. reasumujac game play fatalnie wywazony arcade jest o wiele za latwy a , realistic czyli nastepny poziom o wiele za trudny , i przez to gra przy sobie nei zatrzymuje , nie bylo misji zebym musial podchodzic po kilka razy , wszystko na raz :(

Grafika daje rade pod warunkeim ze z nikim nie walczymy . moglo byc pieknie wyszko na odwal , za malo misji z i nie wiadomo do koga ta gra skierowana albo banalnie latwa albo trudna ze sie odechciewa

8. Dragonfirer

Dragonfirer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widzę, że na razie wypowiadają się tylko fani zręcznościówek... Jeśli szukacie gry do "postrzelania" to polecam H.A.W.X'a z tych nowszych, a z tych starszych Blazing Angels 2.
    IL-2: Sturmovik to gra dla osób, które potrafią dostrzec piękno symulacji i radochy, która pojawia się po opanowaniu sterowania i praw rządzących w powietrzu. Polecam fanom symulacji - nie zawiedziecie się.

9. Benson

Benson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra całkiem całkiem :) X'a mam od niedawna, więc to pierwsza gra o tej tematyce dla mnie i jak na razie gra się bardzo przyjemnie. Ale mam problem w Stalingradzie w misji "Hornet's nest". Nie wiem, co tak naprawdę mam zniszczyć. Obojętnie czy strącam Junkersy, czy niszczę to co na ziemi, i tak zawsze "Mission failed. Transport reached Pitomnik". Pomocy :(

10. jednooki

jednooki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kurcze, wiem, ze tez tam mialem problem, ale za chiny nie umie sobie przypomniec co to byla za misja...

napisz jak sie nazywa ta misja to sprawdze pozniej :)

11. Benson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To co masz zniszczyć to powinno mrugać na pomarańczowo. Nie pamiętam tej misji ale z tego co napisałeś wynika że jest to jakiś transport który dociera do pitomnik(a anie powinien) a ten pitomnik to chyba lotnisko.

13. jednooki

jednooki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha, mam!

zaraz na poczatku misji, leca w twoja strone bodajze 4 junkersy... i musisz je zestrzelic, pozniej pojawiaja sie nastepne ransporty i musisz je jak najszybciej rozwalic, zanim osiagna swoj cel :) troche sie tam meczylem

14. Benson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, zmęczyłem w końcu tę misję :)

15. Socjo

Socjo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam. Polecam grę każdemu, i nawet tym co nie interesują się tematyką II wś. Gra jest ciekawa, przyjemna i niezbyt trudna (poziom Arcade).
    Pozdrawiam

16. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra bardzo dobrze się prezentuje pod względem graficznym, i sterowania :)
    jak dla mnie zagorzałego fana każdej części Ace combat i ostatnio Tom Clancy HAWX.... jest trochę za mało dynamiczna mało samolotów z góry narzucone jakim latamy....przyjemna gra gram w nią i polecam innym ale szybko się nudzi i jest monotonna...jeśli ktoś ceni tego typu gry nie będzie zwiedzony ;-)

6.5/10

17. brodex

brodex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    Czy ktoś z Was zrobił achievement "Master of acrobatic flight", jak tak to jakie akrobacje wchodzą w skład

Wczytywanie...

Poleć forum