Ile czasu potrzeba by zarobić miliard dolarów? 16 dni, to Modern Warfare 3!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Krawol

Banned
Użytkownik


Tak, to wiadomość z cyklu, który uwielbiacie: Call of Duty bije kolejne rekordy.

Jak poinformowało Activision, Modern Warfare w 16 dni obecności w sklepach przebiło granicę miliarda dolarów zarobionych ze sprzedaży.

To szybciej niż Avatar Jamesa Camerona - ten filmowy kolos potrzebował na przebicie miliarda 17 dni obecności w kinach.

To także prawie dwa razy szybciej niż poprzednia część Call of Duty - Black Ops. Tamta gra potrzebowała aż miesiąca.

Modern Warfare 2? To były 69 dni.

Mam nieodparte wrażenie, że z kolejnymi częściami serii liczba ta będzie dążyć do zera. Czy można zarobić miliard dolarów w jeden dzień? Kto wie, w końcu Activision musi wyznaczać sobie jakieś długofalowe cele...

źródło: Ile czasu potrzeba by zarobić miliard dolarów? 16 dni, jeśli nazywasz się Modern Warfare 3

P.S to jest nie do ogarnięcia. Ludzie rzucili się jak po mięso w sklepie :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
P.S to jest nie do ogarnięcia. Ludzie rzucili się jak po mięso w sklepie :p
Żeby to jeszcze było świeże mięso :)
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem bf wiecej zarobil. Wiekszosc ludzi gra w bf;a lepsze multi.
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem bf wiecej zarobil. Wiekszosc ludzi gra w bf;a lepsze multi.
Polska ≠ Cały Świat
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Niech się cieszą, za rok i tak zarobią tą samą sumę, za tą samo rzecz, z innymi bajerami...
 

castro

Użytkownik
Użytkownik
To zupełnie różne tryby multi ,dlatego nie ma sensu ich porównywać. A co do sprzedaży , to w Polsce o ile dobrze kojarzę , Battlefield sprzedaje się lepiej ,zaś na świecie więcej znika z półek sklepowych egzemplarzy Call of Duty.

Każdy produkt osiąga swój moment szczytowy. Jeżeli dalej będą tak bez skrupułów eksploatować tę formułę bez większych zmian to w końcu zainteresowanie zacznie maleć ,dlatego wydają póki mogą,nowe części rok w rok , można by rzec - kują żelazo, póki gorące ;)
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Dokładnie jak spadnie sprzedaż będą się zastanawiać nad zmianami :p
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
I tym sposobem, co roku będziemy/cie grać w kotlecika. No cóż, ale to przecież świetna wiadomość, dobra sprzedaż etc, prawda?
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie taki odgrzewany kotlecik za każdym razem z innym sosem może być. Kotlet raczej się mi nie znudzi szybciej te sosy a jeśli tak się stanie przestane grać w MW3. Jednak jak narazie jestem zachwycony a kasę niech zarabiają nawet i 2x tyle mnie to nie rusza wkońcu trzeba mieć talent żeby takie gry robić.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie taki odgrzewany kotlecik za każdym razem z innym sosem może być. Kotlet raczej się mi nie znudzi szybciej te sosy a jeśli tak się stanie przestane grać w MW3. Jednak jak narazie jestem zachwycony a kasę niech zarabiają nawet i 2x tyle mnie to nie rusza wkońcu trzeba mieć talent żeby takie gry robić.
Jaki talent, może wykazali nim się przy okazji 4,2 i 1 ale MW3 to gniot na multi jakich mało. Po graniu w tą grę mam taki sam niesmak jaki miałem grając w nowego Duke Nukem...
Życzyłbym tym zdziercom zbankrutować. Wydałem 200zł na grę w której podstawy takie jak matchmaking są niedopracowane. Nawet kampania która nie była zła to i tak nie przebiła tej z Black Ops. A miało być tak epicko i niesamowicie(materiał na tvgry z jakiś tam targów), wdg kłamcy Bowlinga znanego też jako "Stealth Clown". Więcej tej gry nawet patykiem nie tknę.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co roku COD pobijać będzie rekordy sprzedaży i co roku nie będzie wielkich zmian. Przy nadejściu nowej generacji wprowadzą nowy silnik ( a może i już to robią ) i każdy fanboy BF'a dalej będzie psioczył że ten silnik to taki śmaki i owaki, a po za tym żadnych zmian i buuuuu!
Prawda taka, że COD to prawie ideał. Co chcecie w nim zmieniać? Utarty slogan, że silnik to już męczy na prawdę. To, że gra sprzedaje się znośnie przy powtarzalności to ok ale jeżeli seria bije z roku na rok rekordy tzn, że ma coś czego inne gry nie mają. Skoro w polsce biednym kraju wygrywa BF, a w reszcie krajów większość osób posiada oba tytuły to czy BF nie powinien plasować się wyżej lub zaraz za nim? Mimo to sporo mu brakuję więc ludzie ogarnijcie się i skończcie psioczyć to jest już nudne.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie to znowu najeżdżanie na COD i te metafory do kotleta. A tak strasznie lubię kotleciki z piersi kurczaka :p.

Niech Acti się cieszy że zarabia pieniążki i tyle w tym temacie :) Gratki takiej sumki.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Hextor ze swoim 'tanim' BF może się schować pod ziemię ze wstydu hjehjehje ;D

@@@@@@
16 dni do miliarda.
Tak szybko chyba nawet Gates nie zarabia :p
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kocham takie tematy jak ten, bo wtedy zasiadam sobie wygodnie na foteliku z piwkiem w ręku i czytam te "Filozofie nt. kotletów". Bez kitu tutaj to chyba sami kucharze są, skoro tak powtarzają o tych kotletach :D Nie zamykajcie tego tematu tak szybko!
 

///

Użytkownik
Użytkownik
Ja zawsze się zastanawiam jak ludzie od koda potrafią tworzyć taką płynną grafikę połączoną z niezwykłą frajdą płynącą z gry. Dla mnie MW3 jest klasykiem gatunku. Nie ma co porównywać z innymi fpsami , bo ten jest poprostu nie do podrobienia. COD= Fun nigdy się nie kończy.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hextor ze swoim 'tanim' BF może się schować pod ziemię ze wstydu hjehjehje ;D
A później się dziwią kto zaczyna ten burdel nt. Cod vs BF :D
 

kolosz

Użytkownik
Użytkownik
A później się dziwią kto zaczyna ten burdel nt. Cod vs BF :D
mowi to czlowiek ktory mial sygnature ktora obrazala kupujacych coda...
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
COD= Fun nigdy się nie kończy.
Uwierz mi, kiedyś się skończy. Jestem fanem Call of Duty ale tylko i wyłącznie do Black Opsa, bo to co pokazali w MW3 to szczyt lenistwa i robota odwalona tylko dla $$$$$$. Gry pozbyłem się po jakich 2tyg grania, na cześć wspaniałego exclusiva na naszą konsolkę jakim jest Gears of War 3 i nie żałuję tego wyboru. IMO jeżeli nie zrobią nowego silnika to seria COD umrze wraz z odsłoną nowej generacji, gdzie kategorie gier FPS zdominują inne, bardziej innowacyjne gry. A wtedy (mam nadzieję) Kotickowi zejdzie z "twarzy" ten uśmieszek.
 

Kakashi

Banned
call of duty zawsze miał dużo zwoleników na multi i głównie ta gra pod to jest pisana i po ludzie to kupili:) i call niby słabe i tak się dobrze sprzedaje
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
A wiesz czemu z roku na rok bije wiecej kasy. ? Bo ludzie nie uzywaja gumek i jest wiecej dzieci. 3/4 graczy na lajfie to gimnazjalisci. Szukanie ludzi z mutacja 17+ to ze swieczka ... Matka z ojcem zobacza pudelko fajne sprzedaje sie to bierzemy synkowi ta i tyle. Ludzie ktorzy patrza na wszystko swoim okiem dobrze ogladaja gre to wiedza co brac. Dlatego tez bf ma wiecej garczy na multi. Nie jestem tam jakims wielkim haterem tylko macie moje wytlumaczenie czemu tyle hajsu maja z gier. Lubie czasami pograc w coda niektore z odslon sa dobre ale jednak multi na bfie lepszy.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom