1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile czasu wam to....

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fasto, Luty 9, 2009.

1. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Witam jestem ciekaw jakie będą odpowiedzi na to pytanie;

Ile czasu wam zajęło żebyście się przyzwyczaili grać na padzie?

Bo na klawiaturze to każdy u mnie a chodzi mi o pad ile czasu wam to zajęło i według was lepiej gra się na klawiaturze czy padzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cwikla

cwikla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. korba-dawid

korba-dawid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Korne ( koło Kościerzyny )
    Jak ja zakupiłem x-a to myślałem że wogóle się nie przyzwyczaję bo przecierz myszka i klawiatura jest o wiele lepsza aż do czasu kiedy z allegro przyszła gta 4 na początku było trudno bo moją pierwszą grą była kung fu pand :) I powiem ci tak że w życiu bym sobie nie kupił adaptera na myszkę i klawieturę bod xboxa w call of duty 5 gram i oglądałem gameplay na youtube zauwarzyłem że strzelem tak samo a nawet celniej na xboxie a gościu grał na kompie więc mówię ci że pad jest lepszy dlaczego ?? Proste bo wszystko jest pod twoją reką :)

5. korba-dawid

korba-dawid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Korne ( koło Kościerzyny )
    Aha przyzwyczajenie do pada zajeło mi ok 1-3 dni :) :) :)

6. kawami

kawami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy jaka gra. W fife od razu grałem bez problemów ale w fps'y było już gorzej. Ale po tygodniu już było ok. I jest coraz lepiej. :D Teraz wole pada od myszki i klawiatury.

7. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Mi zajęło to parę godzin, nie ma nawet co porównywać. Gra na padzie jest dużo wygodniejsza niż na klawiaturze i myszce.

8. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    mi tam od razu grało się dobrze. Pewnie przyzwyczajenie z psx+automaty+pro gaming na kompie ;d

9. play69

play69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mi zajeło jakieś hmm... COD4 ;)

10. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z CoD5 po 5 minutach problemów nie miałem :)

11. KUBUS2-2

KUBUS2-2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do pada przyzwyczaiłem sie po 10 minutach.
    Ale małe spostrzeżenie na padzie jest mniej przycisków niż na klawiaturce wiec gra sie odrobinę łatwiej w zakresie poruszania się, ale do celowania gałka X360 jest po prostu za wolna ( moje zdanie ).

12. Dyninio

Dyninio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyzwyczajenie ... urodzilem sie do niego :D gorzej z przyzwyczajeniem sie do niektorych gierek zwlaszcza typy resident evil czy legendary :D ale 1 dzien i gotowe :rolleyes:

13. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    mi pare miesiecy aby swietnie opanowac pada i grac lepiej niz na PCecie, czesto przyczyniaja sie do tego gry typu MASS EFFECT gdzie zeby np otworzyc zabezpieczona skrzynke musisz klikac wyswietlane sie na ekranie przyciski, albo naruto itp. W tym momencie powiem smialo ze lepiej mi na padzie sie gra!

14. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja się przyzwyczajać nie musiałem ;) może dlatego że bardzo często mam styczność z gra na padzie, ale jednak w różne strzelanki gra się trochę wygodniej na myszce, pad od X też jest dobry może dlatego że ma jeden analog zamieniony z D-PADem.

15. emstar3000

emstar3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra w strzelanki na PC jest na pewno szybsza, ale na padzie (czy to ps czy X) gierki mają jakiś swój urok. Zresztą wyobraź sobie wymachiwanie kilkukilogramowym AK47 + bieg + rzucanie granatów: NIEREALNE. A tu na padziku wygodniutko w fotelu celujesz naciskasz SPUST (a nie przycisk od myszy jakiejś...) i paff. Wielu myśli że gra w FPS na padzie to imitacja gry akcji, wystarczy zagrać, spróbować i szybko się każdy przekonuje.

16. scripto

scripto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraqw
    Xboxbowy pad ma w sobie pewną magiczną moc ;] Od czasu gdy zacząłem grać, zawsze był to pecet. Zawsze klawa + mycha. Po zakupie konsoli wystarczyło, że wziąłem pada do ręki i już wiedziałem, że jest lepszy :p

17. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Oczywiście, pad jest stworzony specjalnie po to by na nim grać, każdy przycisk, gałka czy spust jest tworzony z myślą o graczach. Co innego klawiatura + myszka, były one stworzone dla pisania w wordzie, nawigowania pulpitu itp. Wykorzystanie ich w grach to tylko dodatek. Nie dziwi więc, że pad jest wygodniejszy i bardziej precyzyjny oraz skillowy od myszki i klawy.

18. zenon

zenon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pad bardziej precyzyjny??nie rozsmieszaj mnie :)
    grales kiedys na pc mysza Razer Copperhead?pad fizycznie nie moze byc tak dokladny i tak szybki.dywagacje na ten temat sa zbedne bo fizyki gadaniem nie zmienisz (konstrukcja i dzialanie analogowych stickow nie pozwalaja na tak szybka reakcje jak mysz o rozdzielczosci 2000dpi) :)

jednak tak jak przedmowca scripto napisal pad od xboxa jest genialny :)
    mialem rok temu ps3 i po paru grach odlozylem ja na bok i sprzedalem.nawet nie zdazylem kupic orginala :) 23 stycznia kupilem boxa i pad od razu przypadl mi do gustu.gram w brothers in arms i ani razu nie "umarlem" z powodu wolniej dzialajacych analogow.oczywiscie mysza moglbym szybciej i dokladniej strzelac ale nie narzekam na pada.jestem w ostatniej misji i wszystko idzie jak powinno.

jedyny rodzaj gry jaki bym padem nie zagral to taktyka á la c&c.tu pad bezsprzecznie przegrywa z mysza i klawiatura.

19. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    A widzieliście kiedyś profesjonalnego gracza na zawodach eSport grającego padem w CS?Niech nikt nie wypisuje głupot że pad jest precyzyjniejszy od myszki.

20. emstar3000

emstar3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hahaha no śmiech :) To że padem gra się dobrze nie znaczy że jest najlepszy, trochę obiektywizmu. Nie ma mowy o takiej samej dokładności, czułości, prędkości, w porównaniu do myszek laserowych i innych o wysokich dpi nie ma o czym mówić. Ale tak czy siak gra się super.

21. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    analogowy pad kontra myszka to dwa różne światy. Nie zaczynajcie wojny co lepsze i precyzyjniejsze. Wszyscy wiemy, że granie na padzie ma swoje wady i zalety, tak samo jak na klawiaturze i myszce.
    Gry FPP na padach to swojego rodzaju "nowość" i tu jakość elementów sterujących nie jest wyśrubowana jak w przypadku myszek gdzie rozdzielczość to 2000-2500dpi. Analog w padzie ile ? 300 - 600?
    Myślę, że za jakiś czas jakość sterowania padem poprawi się diametralnie.

Wczytywanie...

Poleć forum