Ile gier zmieści się w dysku 120GB (około)

Proszę o odpowiedzi THX ;)
 

madzixon

Użytkownik
Użytkownik
To zależy od gier 15-20 .
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
dysk ile gb - ile faktycznie poj ~ ile gier (1 gra - ok 6 GB)

20 gb-faktycznie jest ok. 14 i zmieści się ~2,33 gry
60 gb-55-~9,16
120 gb -107~17,83
250 gb-225~37,5
 

mzzss

Świeżak
Świeżak
Czyli muszę zainstalować gry, nie da się grać z płytki jak na PS3?
 

Ciastek

Użytkownik
Użytkownik
Grasz normalnie z płytki...
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
pomyśl - po co by były wersje arcade. Rozumiem że czegoś można nie wiedzieć ale niektóre pytania mnie załamują.
 

Blader

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam na razie nagrane 3 gry na dysk dodatki do gta4 tekken6 i left for dead 2 i z dysku 250gb zostalo mi 210 ;d
 

RajdeN

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam na razie nagrane 3 gry na dysk dodatki do gta4 tekken6 i left for dead 2 i z dysku 250gb zostalo mi 210 ;d
fascynujace :)
 

olek790

Świeżak
Świeżak
na 120 gb zmiesci sie sporo gier i uwierz ale gdy zapelnisz juz dysk to mozesz przeciez odinstalowac te gry w ktore juz nie grasz watpie zebys gral w 20 gier na raz a jak chcesz to mozesz bezposrednio grac z plytki ale wtedy laser sie bardziej marnuje
 

TommyMoneta

Banned
Laser sie marnuje powiadasz? :) Patrząc na to że dysku użyjemy tylko do instalacji gier, to liczba 15 na dysku 250 gb jak dla mnie jest ilością wystarczającą.
 

Blader

Użytkownik
Użytkownik
rajden dzieciaku daruj sobie takie dziecinne wypowiedzi...Pytał ile gier mu się zmieści na 120gb dysku to mu napisałem jak to wygląda u mnie przy tych 3 grach
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja myślę że zmieści się około 9-10 gier w zależności od wagi .
 

DahRidah

Świeżak
Świeżak
Gra ktoś już jakiś czas bez dysku ? Jaka jest mniej więcej żywotność lasera/napędu w Xboxie 360, gdy gramy z płyty, a nie z dysku ?
 

RajdeN

Użytkownik
Użytkownik
rajden dzieciaku daruj sobie takie dziecinne wypowiedzi...Pytał ile gier mu się zmieści na 120gb dysku to mu napisałem jak to wygląda u mnie przy tych 3 grach
nikogo nie interesuje ile masz gier, odpowiedz padla w 2, 3 poscie, dalsze postowanie jest zwyklym offtopem, dziekuje, dobranoc
 

Blader

Użytkownik
Użytkownik
Twoje komentarze są zbędne
 

Do góry Bottom