1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile idą smsy??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dydek61, Wrzesień 20, 2009.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Jeżeli wysłałem smsa do kogoś kto ma wyłączony telefon lub jest po za zasięgiem i raport o dostarczeniu do mnie nie doszedł to czy te smsy zawsze dochodzą obojętnie ile to trwa?? czy po jakimś okresie czasu kiedy telefon nadal jest nie właczony sie kasuja i nie dochodzą??

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    tak do chudzą .

4. Kamil925PL

Kamil925PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    zależy jak masz ustawione w telefonie np. w moim da się ustawić na 1h 12h 1 dzień 1 tydzień oraz maksymalnie dla sieci poszukaj gdzieś ustawienia wiadomości

5. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    a ile jest maksymalnie jeżeli oba numery sa w orange??

6. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie cięzko mi powiedzieć, kiedyś była jedynie doba ale ostatni sms który mi wygasł, "dochodził" chyba około tygodnia więc myśle że taki jest maksymalny czas. Nie mniej jednak kiedy wiadomość straci ważność zostaniesz o tym poinformowany.

Wczytywanie...

Poleć forum