Ile jest naprawdę warta gra Ubisoftu? - przed nami kolejne recenzje Watch Dogs

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Pora na news zbierający do kupy wszystkie recenzje Watch Dogs. Donosiliśmy już o ocenie wystawionej przez magazyn Jeux Video. Swój głos zdążyło dzisiaj zabrać również kilka sieciowych redakcji, które nie przejęły się obowiązywaniem embarga Ubisoftu.

W Sieci wylądowały trzy kolejne oceny Watch Dogs i ponownie mamy tu do czynienia z bardzo wysokimi notami. Nie znaczy to jednak, że recenzenci nie znaleźli żadnych wad w nowej sandboksowej przygodzie. Pracownik CeX napisał, że "gra nie jest w żaden sposób rewolucyjna", ale za to spędza się przy niej bardzo przyjemnie wiele godzin. CeX wlepiło Watch Dogs ocenę 5/5.

Kolejną redakcją, która wyłamała się z szeregu jest T4Mag. Tutaj jako wady wymieniono kiepskie SI NPC-ów, którzy czasami zachowują się nieracjonalnie. Dziennikarz podkreślił też, że pozyskiwaie nowych szybkich samochodów nie przynosi frajdy. Watch Dogs zachwyca jednak gameplayem, róznorodnością dialogów oraz "głębokim scenariuszem i systemem rozwoju postaci". To ostatnie zdanie jest wyjątkowo ciekawe, bo Jeux Video Magazine narzekał głównie właśnie na fabułę. T4Mag postawiło Watch Dogs 9,5/10.

Następny w kolejce był Gameblog, który wlepił grze Ubisoftu 4/5. Pracownik serwisu zaznaczył, że gra nie wygląda tak dobrze, jak na materiałach promocyjnych. Problemem jest także SI przeciwników oraz mało interesujący scenariusz. Skrytykowano również kiepską muzykę, efekty dźwiękowe, a także zbyt duży nacisk na strzelanie (kosztem hackowania). Jako plusy wymieniono m.in. gęstość zabudowy i rozmiary Chicago oraz włączenie funkcji online w kampanie singleplayer.



  • Jeux Vidéo Magazine: 19/20
  • CeX: 5/5
  • T4Mag: 9.5/10
  • Gameblog: 4/5

 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ciekawe ile hajsu dostali za te recki i oceny ^^

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

ExtremeSzem0

Użytkownik
Użytkownik
Ja ograłem już ok. połowy gry i moja ocena to 5\10 max
Do Gta 5 to nawet do pięt nie dorasta ten WD
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Gameblog krytykuje grafikę, SI, kiepską muzykę, kiepskie efekty dzwiekowe, niedorozwiniety motyw hackowania i przede wszystkim SŁABY SCENARIUSZ, ale nadal gra otrzymuje od Nich 4/5, co jest wynikiem wg. całkiem dobrym...

No jakim cudem, za co? Przecież to jest chore, że redakcje boją sie wystawiać niskie oceny niektórym grom, tylko dlatego, że te dostały ogromną reklamę i pochodzą ze stajni wielkich korporacji. Osobiście uważam, że gdyby W_D nie było stworzone przez Ubi, tylko przez dużo mniejszą i mniej znaczącą firmę, to recenzenci zjechaliby równo ową produkcję i oceny oscylowalyby w okolicach 2/5 itp.

Kpina z Nas, graczy/klientów...

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
ja tam nie wierze takim recenzja, jedyne prawdzie recenzje ktore miały pokrycie tutaj to był i są w PSX extreme i oczywiscie od szarych zjadaczy chleba tutaj na forum.. reszta zagranicznych bananowych redaktorów i ich recenzji mam w *****..
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Jest równie słaba i nudna co np. Sleeping Dogs czy zjadliwa jak powiedzmy Saints Row 4?
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Sleeping dog przy tym to majstersztyk mnie zauroczył w porownaniu z tą " grą"
 

RocketFuel09

Użytkownik
Użytkownik
W ogóle się nie ekscytowałem tą grą i chyba nic się nie zmieni w tym temacie. Zniechęciły mnie brudne zagrywki Ubisoftu, zwłaszcza te z grafiką. Gra w ogóle nie przypomina pod względem grafiki tego co było na zwiastunach. A jeżeli chodzi o sam gameplay to od samego początku nie wydawał mi się niczym nadzwyczajnym.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
gra jest slaba, a recki sponsorowane! inaczej nie mozna wytlumaczyc tak wysokich ocen dla tak cienkiej gry.
 

warone

Banned
Użytkownik
Oni grali na ps4/XO tutaj większość o ile nie wszyscy na x360 , teraz czy nie jest to spowodowane tym ze mówimy jednak o 2 rożnych wersjach ? Moze ta na next geny się rożni , ciężko to powiedzieć ale recenzje użytkowników a pismaków za mocno od siebie odskakują co jest trochę dziwne wiadomo ze gracz bardziej coś skrytykuje niż pismak ale aż tak ? Osobiście może jutro max w środę mój W-D powinien wpaść mi w raczki to przetestuje na XO to sam będę mógł ocenić :) I chciał bym byście się mylili bo będzie szkoda kasy hehe
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
myslisz, ze poza grafą na ps4 maja lepsza fabule i w ogole wszystko lepsze? moze havoka maja. jaja sobie robisz po prostu.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakoś te hejterskie teksty i wielkie recenzje mam w d....każdy ma swój gust... jutro zakupuję ładnie na X1 i pogram to zobaczę, ale mimo wszystko liczę na niezłą grę.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Skoro nie wiadomo o co chodzi - TO CHODZI O KASĘ $$$$$ :chuncky:
Gdybyś był recenzentem i Ubi podsypało ci sporą gotówkę to pewnie także przymknął byś oko na kilka niedoróbek i zawyżył ogólną notę... a później byczył się przez miesiąc na Wyspach BAHAMA i urlopie zafundowanym przez Ubi...
By była jasność to dla mnie nie jest to ZŁA GRA (czytaj kicha na maxa) ale poprostu najzwyklejszy tytuł nie wnoszący nic ponad przeciętnoś...
 

Do góry Bottom