1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile jeszcze wytrzyma?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SmokedHam, Listopad 20, 2011.

1. SmokedHam

SmokedHam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorze
    Witam. Mam xboxa już od 3,5 roku FALCONA, chce go wysłać na zrobienie RGH (ok.280zł) i nie wiem ile jeszcze przeżyje zanim dopadnie go RROD, czy przerobienie w ogóle się opłaca. I czy jak panowie z poczty będą go kopali (.) to coś mu się stanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    nic nie jest pewne. 3,5 roku na falcona to już jest sporo, nie byłbym taki pewny wydania takiej kwoty.. no kolego, zależy jak go spakujesz ;)

4. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Jak dbasz o sprzęt to jeszcze pociągnie. Znajomy ma falcona od bardzo, bardzo dawna i działa bezawaryjnie do dzisiaj.

5. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    też miałem falcona o którego dbałem, a w moim przypadku pociągnął może 1.5 roku.. więc to różnie bywa.

6. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Różnie bywa i nikt ci nie powie kiedy ci konsola padnie proroków to tu niema :D

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    lepiej kup slimke i zrob rgh mi sie wydaje ze nie oplaca sie ladowac 3/4 wartosci w niego

8. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Tego grata bym upchał. Kupiłbym slima, ewentualnie japsera fata i dopiero inwestował w rgh.

Wczytywanie...

Poleć forum