Ile lat pochodzi mi xbox 360

Speedfight

Banned
Użytkownik
Witam zastanawiam się ile lat pochodzi mi xbox 360 i kiedy nastąpi koniec ery xbox - ów 360 tak jak xbox 1 ???? Jestem ciekaw czy konsole wymienia się tak często jak pc - ty. Do tego mam jeszcze jedno pytanko czy dobrze zrobiłem kupując nową konsole xbox 360 premium ixtreme 1,6 jasper liteon (starsza wersja napedu) przerobiona niby bez zdejmowania plomb przez co ma się nie tracić gwarancji Microsoftu (sklep daje 1 rok gwarancji na całą konsole), jest w ogóle możliwa taka przeróbka. :D
 

dawid000

Banned
Użytkownik
a skad mamy wiedziec kiedy ci padnie klocek? co my jasnowidze jestesmy?
 

Speedfight

Banned
Użytkownik
chodzi mi kiedy porostu przestana wychodzić gry na xbox -a 360 i kiedy padają tak najczęściej te konsole po średnim użytkowaniu. :confused:
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
jedna konsola może chodzić kilka h, a inna kilkanaście lat ^^
A co do wspierania xboxa przez M$ to gdzieś czytałem, że mają ją wspierać bodajże do 2012 lub 2013 roku. Ale nie wiem czy na pewno do tego roku...
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
m$ twierdzi, że do 2015, że tak się wtrącę.
ale to i tak plany. ile naprawdę będzie to nie wiadomo. może być i dłużej.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
czlowieku popatrz sobie na wyniki sprzedazy konsol.Na pierwszym miejscu jest - ps2.Wiec konsola ci dlugo posluzy, tak jak 8letni komp :D
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Jak bysmy umieli przewidywać zachowanie rynku growego(tak, growego) to nie pisali byśmy tu postów a parzyli ciepłą herbatkę gdzieś sobie w biurze, a od czasu do czasu przeglądali zwiększającą się ilość $$ na naszych kontach.

To samo dotyczy się sprzętu. Jezeli nie trafi ci sie z wada fabryczna xbox i bedziesz o niego dbac to ci długo pochodzi.

Wiesz co te twoje pytania sa typu: Kupuje nowy samochod, wiecie ile strace po dwóch latach uzytkowania na nim? I jakie sa szanse na wypadek nim.

Wszystko zalezy od ciebie ja z PS2 korzystałem 3 lata i przesiadłem się na X360. Jak ci szkoda kasę wydawać na konsolę kup se kompa, a za rok będziesz grać na srednich lub niskich detalach w kazdej grze. Pozdro.
 

sebol12

Użytkownik
Użytkownik
1.Przygotuj się że średnio konsola wytrzyma ci kilkanaście miesięcy.
2.Gry będą wychodzić do ok.2016 roku.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
konsola padnie Ci - 10.10.2010 podpisano wróżka Aurelia :D
 

talibans

Użytkownik
Użytkownik
z X-Klockiem niema zasady ludzie którzy kupili pierwsze wersje X-a 360 mają je jeszcze do dziś innym Jaspery poszły po tygodniu... a co do wymiany konsoli ..to wymieniasz ją raz na kilka lat a do PieCa musisz inwestować co kilka miesięcy żeby być w zgodzie z wymaganiami sprzętowymi i grać na pełnych detalach.
Pozdrawiam
 

Dawidek

Banned
Użytkownik
Talibans ma racjie iksy nie maja reguly ile wytrzymaja :p
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Co do żywotności twojej konsoli to zależy od umiejscowienia (Xbox 360 musi być w przewiewnym miejscu) i od modelu płyty głównej (Jasper jest najmniej awaryjny) oraz jakości wykonania. Microsoft podobno ma wspierać Xboxa 360 do 2015 roku :)
 

Do góry Bottom