1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ile ludzi gra na xlink pod rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bololabich, Październik 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy dużo osób gra na RGH na xlink tj. czy nie muszę czekać długo aż może ktoś na drugiej stronie świata zachce zagrać, czy nie ma z tym problemu?
    Pytam bo dałem konsole do zrobienia RGH.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    widzisz ? po co sobie robić kłopot a przy tym jeszcze pracę nam, pomarańczowym ?
    kilka kliknięć więcej i od razu lepiej to wygląda.

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

Ile osób gra ?
    na tyle dużo że nie powinieneś mieć problemów z zagraniem w multi w takie gry jak np. COD MW3, GoW3, borderlands2 jak i również najnowsze Halo które za oceanem jest hitem (jak i również inne części)
    poza tym jeśli chodzi o inne tytuły, te mniej popularne to musisz się z kimś ustawić.
    ot, tyle w temacie

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Odp: ile ludzi gra na xlink pod rgh

Wczoraj o 14 widziałem 43 osoby w mw3, 12 w halo 4, 6 w borderlands 2, 3 w mw2- to by bylo na tyle.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum