1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile można podłączyć maksymalnie dysków HDD

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez neuropathic, Marzec 12, 2016.

1. neuropathic

neuropathic Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie, obecnie mam pod rgh podpięty dysk zew. 1.5TB już zapełniony kopiami gier. Chcę podłączyć kolejne zew. 2TB oraz wew zmienić na 1TB Ale i to z czasem ogram i zastanawiam się ile można podłączyć dysków twardych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Aż z ciekawości sprawdziłem bo pamiętam kiedyś widział tylko jeden dysk a teraz konsola (fat) widzi dwa dyski pod USB oraz ,,wbudowany'' a ma 3 porty USB więc może i by zobaczyła trzy.

Wczytywanie...

Poleć forum