Ile pochodzi mi ten xbox ?

xmaniak9

Świeżak
Świeżak
Witam jestem tu nowy...kupiłem niedawno xboxa 360 elite na płycie Falcon i mam parę pytań: 1.jaki mam w nim napęd? data produkcji to 2008-04-17 2. Jak o niego dbać by nie dostał Rrod? 3. Czy opyla się go przerabiać ?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
tego nikt nie wie kiedy rrod przyjdzie. naped mozesz po tacke sprawdzic. dbac to napewno wymienic paste pod procem i gpu zamim wyslnie. jak nie boisz sie bana ,nie stac cie na orginaly to warto przerobic pozdr
 

xmaniak9

Świeżak
Świeżak
A czy Falcony lubią się przegrzewać ile mogę grać najdłużej ?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
grac se mozesz ile chcesz. falcony lubia pewnie mialem kiedys fat falcon pociagnal 2lata a duzo bylo grane i skonczylo sie 0020 bo pasta wyslachla na gpu , 3razy na serwisie i sprzedalem to.
 

xmaniak9

Świeżak
Świeżak
Myślę że trochę jeszcze pociągnie bo wszystkie gry instaluje na dysk i jest trochę ciepły
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
jak zacznie sie wieszac to moze byc zblizajacy rrod . fakt ze zgrywanie na dysk powoduje mniej ciepla bo naped sie nie nagrzewa przy falconie po naprawie to juz i tak nie mialo za duzego znaczenia po 3miesiacach wracajacy rrod. a konsola nie zastawiona niczym, bedziesz sie martwic jak dostanie rroda tak nie ma o co:)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Każda konsola musi się nagrzewać,tylko nie w stopniu przesadnym.
Co do falcona i ile mniej więcej podziała to nie wiadomo,jeżeli kupiłeś używke to nie wiadomo ile była wcześniej "katowana",ja kupiłem używanego Falcona i pochodził mi 2 tygodnie ;p
Co do dbania o konsole,to przedewszystkim zabiegi które wymienili koledzy powyżej,do tego konsola w miejscu gdzie ma dobry przepływ powietrza oraz przecieraj raz na jakiś czas z kurzu./
jak zacznie sie wieszac to moze byc zblizajacy rrod . fakt ze zgrywanie na dysk powoduje mniej ciepla bo naped sie nie nagrzewa przy falconie po naprawie to juz i tak nie mialo za duzego znaczenia po 3miesiacach wracajacy rrod. a konsola nie zastawiona niczym, bedziesz sie martwic jak dostanie rroda tak nie ma o co:)
Nie koniecznie,mój swieżo kupiony Jasper,też się zawiesił a wątpie aby zbliżał sie RRoD,bo jest to konsola nowa,kupiona miesiąc temu w sklepie,pudełko było zaplombowane itp.
Z RRoD jest jak z okresem,albo się przedłuza i wkońcu jest,albo go nie ma i jest problem :p
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
zauwazylem ze falcony mimo dbania i tak sie psuja:) tylko ze troszke wolniej. mozliwe ze to wina plyty co sie wygina z powodu temperatury . w falconie mialem 3razy na serwisie 0020 pozniej e74 sie porobilo .lepiej dbac i zapobieg niz naprawiac . bo wedlug mnie rroda goni .chyba ze serwis to naprawde dobrze zrobi
 

ktoszczak

Użytkownik
Użytkownik
rod to losowa sprawa. Ostatnio dostałem roda. Co ciekawe wczesniej mialem roda na 5min i mi zniknal. Minelo pol roku i ciach ROD. Wysłałem do wujka Gate'sa i i od wczoraj mi smiga ;)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ale problemy maja ci co przerobili:p
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
ale problemy maja ci co przerobili:p
Dlaczego niby mam problem ? Ja tu żadnego problemu nie mam,będzie RRoD cofaj pirata i jazda do Pana Gatesa i niech jego cygańskie pieski machają śrubokrętami...
 

Do góry Bottom