1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ile powinna kosztować naprawa roda??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez binios, Kwiecień 22, 2010.

1. binios

binios Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mój xbox złapał roda (0022) i zastanawiam się gdzie na dolnym śląsku można go naprawić. mam do wyboru trzech usługodawców Naprawa Xbox 360 na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
    zastanawiam się czy wybrać któregoś za 99 zł czy tego najdroższego?? czy to że będzie droższy to znaczy że będzie lepiej zrobione i rod mnie już nie zaskoczy ??

ps. jeżeli dają gwarancje na roda to tak jak w moim przypadku dają ją tylko na 0022 czy na wszystkie inne

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Wybierz naprawę która daje najdłuższą gwarancję, bo wtedy się przez jakiś czas nie musisz martwić. Ale po naprawie 3rod często powraca;/. A gwarancje dają na wszystkie 3rody a niektóre serwisy nawet na błędy typu e74 czyli z jedną czerwoną diodą

4. mistrzu al capone

mistrzu al capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WWA
    tak przeważnie to 100 zl
    tak jak powyżej napisano rod czesto wraca...
    przestudiuj troche na czym ta naprawa polega
    a w serwisie nie masz takiej technologi skladania komponetów jak za zwyczaj
    czasem pomaga taka naprawa czasem nie zależny jak to kto robi
    bo konsola sie przegrzewa a oni odnowa zakładaj specyfiki izoluje cieplo

5. lala166

lala166 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znajomy naprawiał xboxa za 150zł (wygrzanie gpu) i chodzi już mu 4 miesiąc. Dobra naprawa to postawienie na nowo gpu na kulkach ołowiowych koszt ok 300zł. Za <150zł napewno nikt czegoś takiego nie będzie robił.

6. elvisopl

elvisopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bzdura. Dać 150 za reflow ?. Znajomy dał się pięknie naciągnąć. Jak dobrze poszukasz to spokojnie w cenie 150-200 zł będziesz miał reballing. W reflow się nie baw bo szkoda kasy a i tak się później okaże, że musisz zrobić reballing.

7. binios

binios Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale reflow czy reballing nic mi nie mówi bo jestem świeży w tym temacie więc może ktoś łopatologicznie wytłumaczyć??

8. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Reflow - ponowne roztopienie (rozgrzanie) starych kul pod procesorem
    Reballing - postawienie układu na nowych kulach

9. lala166

lala166 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Niestety kolego ale znalezienie za 200zł reballingu graniczy z cudem. Aukcje są pisane w taki sposób że nie wiadomo co się kupuje. I często jest tak że kupujesz reballing a dostajesz tylko reflow i to taki że konsola się psuje po bardzo krótkim czasie. Dlatego 150zł za wygrzanie konsoli na porządnym sprzęcie w istniejącej firmie, z gwarancją min 3miesiące to nie jest dużo.

10. elvisopl

elvisopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie to mnie martwi. IMO Reflow nie powinien istnieć w ogóle jako usługa, bo wiele "profesjonalnych" firm żeruje na naiwności klientów. Po co płacić takie sumy za coś co praktycznie jest bez sensu. Wcześniej czy później by konsolka była sprawna trzeba zrobić Reballing + zmiana/przebudowa chłodzenia by miało to sens. Mało tego po w/w operacjach konsola nie powinna już nigdy złapać RROD'a. Jak ktoś chce to sam Reballing mogę mu załatwić za 200 zł. Niestety tylko z okolic Dąbrowy Górniczej. Wysyłka odpada.

11. xirtam

xirtam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    dziwne rzeczy mówicie, w Krakowie mam opcje na reballing za 80zł! sam reballing!, fakt ze jak ktoś płaci 200zł to przeważnie wymieniana jest pasta na układach i przebudowane jest chłodzenie... ale mimo wszystko takie są ceny! ja teraz wole mieć starego xboxa bez hdmi bo tania naprawa niż te późniejsze, w których się RAM pali i wtedy to same kości 200zł + robocizna!

12. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja biore 300 za reballing i 150zł za reflow + modyfikacja chłodzenia. Takze ceny normalne...

13. xirtam

xirtam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    za 300zł to ja rozumiem jeżeli mówimy o PS3, rzadko się psuje, wiadomo trzeba odbić sobie cenę sit, ale przy xboxie który psuje się na potęgę... brać 300zł za naprawę? za tyle można kupić na luzie pełnosprawną konsolę bez RROD'owej historii!!

14. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Reflow pomaga czasem, jak ktos robi na stacji lutowniczej to zaden klopot jest, dlatego gwarancje duza daja serwisanci. Prawda jest taka ze Xenon jest niby skazany na ktorys z bledow RRoD, a reflow moze pomoc - najlepiej napewno pomoze na 0102 albo na 0022.

P.S. 300pln na reballing...to juz lepiej kupic Arcade Jasper'a (~700pln).
    1 pad, kabel component, zasilacz i jakas smieszna gra.

Sprzedaz zasilacza od Xenon'a ~50pln, sprzedaz nowego pada ~60pln.
    Spokojnie ~100pln mozesz zaoszczedzic. A Jasper'a ,

http://www.allegro.pl/item1012489754_nowy_xbox_360_arcade_super_cena_warto.html
    http://www.allegro.pl/item1001810921_hit_nowy_xbox_360_arcade_idealny_do_lt_gw_6m_sklep.html#gallery

15. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie mi to oceniac czy sie oplaca czy nie...Ludzie chca poprostu sprawna konsole. To samo z laptopami.

Po co wydawac 300zl za reballing grafiki czy chipsetu jak za 700-800zl jest nowka plyta ? Ale chca taniej i sie decyuduja

16. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Reballing xbox 360 kosztuje ponad 200zł bez modyfikacj wiatrków.

17. GryzekPL

GryzekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Jeśli nie minęły jeszcze 3 lata możesz oddać konsolę microsoft'owi do naprawy ( chyba ) za darmo .

Wczytywanie...

Poleć forum