1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile pożyje Xbox 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamsztof, Grudzień 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kamsztof

Kamsztof Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, męczy mnie wciąż jedna sprawa. Mianowicie: kilka dni temu kupiłem Xboxa 360, lecz coraz
    częściej słyszę o tym, że wyjdą nowe konsole i nie wiem czy żałować mojego zakupu. Jak myślicie:
    Ile jeszcze będę mógł się nim cieszyć? Ile będzie wspierany? Strasznie mnie to męczy i proszę
    o odpowiedź.

Pewnie było milion takich tematów, ale nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alvee

Alvee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Czytałem, że w 2012 wyjdą dopiero nowe konsole więc można się jeszcze cieszyć przez 1,5-2lata

4. mipie

mipie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Microsoft swoją nową konsolę wypuści gdzieś za 2 lata już na te temat jest głośno i mówi się ze czas na oczekiwanie na nową konsolę tej firmy to jakieś 2-3 lata...
    Wiec myślę ze xbox'em 360 się jeszcze nacieszysz....

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie słyszałem, o żadnych oficjalnych zapowiedziach 4gen, więc daje około 2 lata, wtedy powinien się pojawić nowy xbox/ps.
    A co do wspierania 360 to gdzieś jeszcze rok po premierze nowego x'a, będą gry wydawane, a może nawet i dłużej.

6. Kamsztof

Kamsztof Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha, czytałem gdzieś, że Xbox 360 pożyje do 2015 r., ale chyba jeszcze nic nie wiadomo dopóki
    M$ nie udzieli oficjalnych informacji. Gry, które wyjdą w 2012 r. jeszcze będą na Xboxa 360 więc chyba
    jeszcze trochę pożyje. Jednak wciąż mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem kupując tą konsolę. ;(

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Chyba 8Gen, bo obecne konsole zaliczaja sie do 7 generacji konsol.

Co do nowego XBOXA i PS3 to nie wiadomo. Narazie nie ma zadnych zapowiedzi, moga byc jedynie przypuszczenie. Ja obstawiam ze nowa generacja zostanie zaprezentowana lub chociaz zapowiedziana na przyszlorocznym E3, ale to tylko moje przypuszczenia.
    Mimo wszystko napewno nie masz co zalowac z kupnem konsoli. PS2 na rynku juz od 10 lat jest, a ludzie caly czas na tym graja i sie ciesza.

8. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    beznadziejnie mozesz sobie tylko pluć w brodę i próbować polizać łokieć. Jak by nie patrząc kupujesz najnowszy aparat a za miesiąc to żadna nowość

9. jacek999placek

jacek999placek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Spoko, dobry zakup. Nowy Xbox nie wychodzi co rok, więc się na pewno konsolką nacieszysz.

10. marasek001

marasek001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Kujawski
    Jeszcze kilka razy będziesz głaskał konsolę . Nawet gdy wyjdzie następna generacja to pomysl sobie o liczbie tytulów wydanych do tej pory , na przejście których zabrakłoby ci życia zapewne ..

Bardzo Dobry Zakup

Serdecznie Pozdrawiam Witam Wśród Xbox Userów

11. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Nie znalazłeś konkretnej odpowiedzi, bo takiej nie ma. To co tu napiszemy, to i tak będą tylko nasze spekulacje, które nie koniecznie muszą mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości, więc lepiej sobie dać spokój. Myślę, że jak teraz kupileś Xboxa to żałować nie będziesz :)

Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum