Ile się czeka na Xboxa(Poczta Polska)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

janu

Banned
HEj, zamówiłem Xboxa i koleś mi wysłał gdzieć tak w czwartek/piątek (7/8 październik) pryiorytetem za pobraniem :D
Kiedy mogę się spodziewać paczuszki z Xkolckiem? Jak ktoś zamawiał właśnie taką przesyłką jak ja to może napisać ile czekał :)
 

honor

Użytkownik
Użytkownik
Moment, odpalam szklaną kulę.

Poniedziałek, wtorek będzie.
 

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
Poczta wprowadziła szczegółowy tracking, weź numer nadania i se sprawdź:

Śledzenie przesyłek - Tracking - Poczta Polska - www.poczta-polska.pl
 

kenczi

Użytkownik
Użytkownik
Moja osobista wróżka właśnie mi powiedziała, że paczka dotrze w środę.
 

Rybol93

Świeżak
Świeżak
Powinna być na wtorek, ale wiesz jaka jest poczta polska może przyjść nawet w piątek ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Zależy, 2-5 dni :)
 

X-pudło73

Użytkownik
Użytkownik
z pocztą polską ? hmm... może dojdzie za miesiąc . Mi zawsze dochodzi w 2 dni
 

janu

Banned
napisałem do typka z allegro żeby dał mi nr przesyłki ale wątpię, żeby go miał bo jak wysyłał masowo wtedy 10 xboxów .
 

KamilCR7

Banned
We wtorek będzie
 

janu

Banned
to nice :D

P.S. oplacalo się 558zl z przesyłką za prawie nowego Jaspera?


Nie chcę robić nowego tematu więc powie mi ktoś jakie opcje zaznaczyć w abgx360 żeby sprawdzić czy jak wypalę płytę to wszystko będzie działać? Red Dead Redemption?? Na ixtereme 1.1 LT ..
 

xRazor

Użytkownik
Użytkownik
Mi przyszedł na drugi dzień od kupna.
 

janu

Banned
Ok :D a skąd dokąd? Bo mi idzie z Wałbrzycha do Rzeszowa :p

P.S. odpowie mi ktoś na moje pytanie(ostatni post na pierwszej stronie) czy robić nowy temat?

Ok, dostałem nr nadania i ku mojemu dziwieniu paczka nadana 7 października o 16 w Wałbrzychu od wczoraj po południu leży sobie kilka km od Rzeszowa :D Jak ktoś lubi mapy google to niech sobie sprawdzi Rudna Mała - Rzeszów to jest jakieś 8,8km do urzędu poczty obok mojego domu ... Myślicie, że jutro przyjdzie?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
jutro powinna być u ciebie :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nikt raczej tutaj nie jest wróżbitą. Dlatego pytanie trochę inne.. Jak wysłał to na pewno dojdzie. Zazwyczaj licz od 3-5 dni od momentu wysłania paczki.

Jak wysłał to na pewno przyjdzie o to się już nie bój :)
 

janu

Banned
odpiszcie na ostatni post z pierwszej strony bo mam problem z ta gra czy moge ja nagrac czy nie..
ps. bo mam inne nero niz w poradniku do wypalania dem.. i nie mam w nim opcji udf czy iso.. jakim programem to nagrac i co tam kliknac?
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
na iXtreme 1.1 LT nie trzeba nic patchować, zmieniać Wave itp. Podczas nagrywania musisz nagrywać z pliku .dvd ! A czemu patrzysz na poradnik do wypalania dem? Chodzi Ci o demo, czy pełną wersję?
 

janu

Banned
ze sprawdzaniem obrazu chodzilo o pelna wrrsje a o demo to o demo :) czzyli jak mam contet czy jakos tak a w nim te inne foldery i dema to ten folder mam nagrac w nero jako "wypal obraz" czy jakos tak czy inaczej jakos w innym programie?
 

leksior

Użytkownik
Użytkownik
mi kiedyś priorytet przyszedł ze Szczecina (drugi koniec polski .) na drugi dzień .
 

janu

Banned
ale folder conect nagrac jako utworz dysk z danymi dvd? bo na moim nero express 6 nie ma czegos takiego jak iso czy umd

od 9:50 rano jest "w doręczeniu" i go nie ma ciągle..... kiedy będzie(xbox jasper) ?? jak obstawiacie?

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
od 9:50 rano jest "w doręczeniu" i go nie ma ciągle..... kiedy będzie(xbox jasper) ?? jak obstawiacie?
moja szklana kula akurat pracuje dzisiaj i niema czasu na takie pierdoły.
!@#$@! NIGDY! skończ pisać bez sensu, tylko zacznij coś robić pożytecznego - szybciej czas zleci = szybciej konsola zawita.

jarasz się jak czarownica na stosie...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom