1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ile spada wartość...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matii909, Październik 31, 2011.

1. matii909

matii909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam pytanie , chciałem się dowiedzieć o ile spada wartość mojej konsoli jeżeli jest lekko zniszczony tył ,chodzi tutaj o zniszczone wejścia na śrubokręt . Pytam się ponieważ winowajcą jestem sam ja . Chciałem wyczyścić napęd ponieważ laser był zajechany , lecz bez wiedzy na temat jak się otwiera konsole lub co kolwiek nie mam pojęcia . Chciałem się doradzić co zrobili byście na moim miejscu , czy byście się tym nie przejmowali , wkońcu to tył ,czy byście wymienili obudowę . Z góry dziękuje za odp .

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    jeżeli chcesz sprzedac to wymin ale jezeli chodzi o sam wyglad to ja bym sobie darowal

4. M_A_R_I_O_O

M_A_R_I_O_O Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wątpię żeby kupującemu to przeszkadzało, poza tym nie musisz robić zdjęcia tylu :p

5. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    raczej niewiela liczy się to żeby była na chodzie

6. raftik

raftik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Sól
    No jeżeli faktycznie konsola na sprzedaż to ja bym takiej nie chciał kupić bez wiedzy o uszkodzeniu, ale jeżeli dla twojego użytku to się nie przejmuj :)

7. kryst16

kryst16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie widząc jak to wygląda nie można za wiele powiedzieć. Ale myślę że nie powinno to przeszkadzać bo nie ma wpływu na funkcjonowanie konsoli. Jak będziesz sprzedawał to wymień gdyż wielu potencjalnych kupujących uzna że było w niej coś "kombinowane".

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jesli tego nie podasz w aukcji to na allegro jest to powod do anulowania tranzakcji, a moze to troche znaczyc bo mowi kupujacemu ze bylo cos grzebane w konsoli i to nieudolnie

Wczytywanie...

Poleć forum