1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ile wart jest taki Xbox???

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tomasz222, Styczeń 21, 2009.

1. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    Witam..kiedys byl gdzies dzial odnosnie wycen xboxa..szukalem ale jakos nie znalazlem wiec pisze w SPRZET...z gory przepraszam adminow/....... na ile mozna wycenic takiego xboxa??

produkcja 03.03.2008... falcon 65 175w...naped BENQ ..ixtreme 1.4....

.kupiona 7 miesiecy temu ( jest paragon)..na gwarancji jeszcze dlugo( posiada oryginalny klucz na dvd)..nie zbanowana na live. bo nigdy nie podpinana :):)....

dysk 20Gb...HDMI...+ 2 pady + dobrej jakosci ladowarka + 4 akumulatorki + dobry kabel do monitora + bardzo dobrej jakosci gruby kabel HDMI.....+ okolo 40 kopi gier

2 razy tylko sie zwiesila i to na GTA bo byla plytka troszk eporysowana..zadna inna gra sie nigdy nie zawiesila

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    NIe chcę cię wprowadzać w błąd ale chyba jakieś 800zł-900zł.

4. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    700-800 i myśle że szybko znajdziesz kupca :D

5. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    okolo 40 kopi gier - jak masz do tego 40 oryginałów to kupie za 1000 zł ;)

6. liqid

liqid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dyski 20GB chodza po stalej cenia na allegro (mowa odysku 20GB w oryginalnej obudowie)
    130-150z jest duzo ofert KUP TERAZ za 150zl. idzie wylicytowac za 120-130zl.

powiedzmy za twoj te 130zl.

Konsola mysle ze jakies 500zl (nowa masz juz za 620)

pady lataja po 85zl uzywki za sztuke. ale pamietaj ze sprzedajac wszystko razem nigdy nie dostaniesz za to tyle jakbys sprzedawal osobno. mam na mysli akcesoria pady/dysk.

co do kabla HDMI. to czy to bedzie kabel za 5zlz allegro czy za 200z Media Markt roznicy poza typem np 1.3b. w jakosci obrazu nie zobaczysz bo jest to przesyl Cyfrowy.

wszystko miesci sie w 800zl. i jest to cena za jaka kupisz to teoretycznie osobno.
    ja mysle realnie i powiem tak
    widzac licytacje xboxow na allegro jest roznie.
    moja cena to 700-800 max. podkreslam ze podaje realna cene. ,mozliwe ze ktos zadzwoni i kupi poza aukcja bo nie bedzie duzego wyboru w jego miescie itd.
    Nowka z Uzywanym dyskiem i przerobka wyjdzie cie 620 + 130 + 50 (800zl) bez 1 pada i kabla HDMI. oczywiscie jest to cena bez przesylek ale wiadomo ze Kupujac chcesz kupic jaknajtaniej a sprzedajac sprzedac jaknajdrozej

Ja bym wsyatwil za 850 i zobaczyl.
    :)

7. S3Bols

S3Bols Guest

700 zł bez gier 900zł z grami same płytki to koszt około 200zł ;) a czas na pobieranie juz nie licze, poźniej trzeba wypalić pewnie z pare płytek odpadnie ;)

no ja wezme za 1500 wtedy ;) chyba łatwo przeliczyć 40 gier w cenie 50-100zł ~~2000+ do tego konsola za 500 zł = 2500zł wiec 1000zł zysk

8. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    hehehe..ale wam sie marzy

9. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759

w sumie tak bo w tym zestawie to cene podnosza raczej gry + ten drugi pad

10. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Gry to według mnie żaden koszt. Pamiętajcie, że sprzedawanie piratów( nawet dawanie ich gratis ) to na terenie UE PRZESTĘPSTWO. Gry dorzuciłbym w formie nieformalnego prezentu. Realny koszt tej konsoli to 700-750zł, biorąc pod uwagę, że nie ma gwarancji.

11. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    przestępstwo...prosze cie... zaloze sie, ze jakbys nie mial kasy na oryginaly to sam bys na piratach jechal i tyle ;]

12. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    .na gwarancji z IXTREME jeszcze dlugo

rozumiem, że konsola i plomby w razie reklamacji są farbrycznie nie tknięte ?? bo jak mam rozumieć tę gwarancje i kto ja udziela, Ty czy M$ ??

13. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    na gwarancji jest w MS i to jeszcze bardzo dlugo..bo kupiony byl w marcu wiec nie ma roku nawet...

14. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Gwarancja MS to chyba już nie ważna skoro konsola była otwierana, nawet jeśli są plomby to przed wysłaniem konsoli trzeba wgrać oryginalny firmware i znów plomby nakleić. Gdzie ty tutaj widzisz gwarancję ?
    @Ghost, nie " prosze cie " tylko przestępstwo jest przestępstwem i nic tego nie zmieni. Jeśli nie miał bym kasy na oryginały to bym nie grał - proste. Auto też ukradniesz, bo cie na nie nie stać? To nie żadne usprawiedliwienie. Sorry za ot.

15. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    mam na DVD oryginalny klucz wiec moge wgrac w razie awari i odeslac do MS...plomby sa nie naruszone..n

Wczytywanie...

Poleć forum