Ile warte jest twoje DLC ?

B

basa

Guest
Robiliscie kiedys podliczenie ile juz wydaliscie na zakup dodatkow z Xbox Live?
Ja ostatnio tak sobie podliczylem i troche sie zalamalem , moglbym se juz nowego klocka kupic , wydalem juz ponad 14800 punktow nie pamietam nawet ile za zdrapki placilem ale pewnie juz 900 zl poszlo , dobrze ze to sie rozkladalo w czasie :) Najwiecej pociagnely mnie dodatkowe packi do GH3.

A jak tam u Was ? (pytanie glownie do niezbanowanych)

Edyta:
Przy okazji takie sie nasuwa pytanie , przy teoretycznej sprzedazy X-boxa czy wogole dolicza sie chociaz jakis % wartosci zakupionych dodatkow na HDku ?
 

Fokuz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ile warte jest twoje DLC ?

Nic :p Bo ściągam tylko demka I darmowe obrazki gracza :p. No chyba, że abonament do Live to na razie 100 zł
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Ile warte jest twoje DLC ?

Ja sobie to pojmuje tak, że wszelkie map-packi i inne dodatki powinny być darmowe tak jak na PC i traktuje to jako zwykłe naciąganie kasy... Jeśli miałbym na coś wydać kasę na xlive to film lub gra z serii xbox originals a nie np. za zmianę nicku bo to już jest absurd...

Przy okazji takie sie nasuwa pytanie , przy teoretycznej sprzedazy X-boxa czy wogole dolicza sie chociaz jakis % wartosci zakupionych dodatkow na HDku ?
To już zależy od sprzedawcy/kupującego :p Nie ma specjalnej zasady czy doliczać do tego kasę czy nie.
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ile warte jest twoje DLC ?

Nie wydałem ani grosza, bo niby po co??

Gry mam na DVD, nie potrzebuje internetu by się nimi cieszyć.
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
ja wydalem na gta lost and damnde i sie oplacalo wedlug mnie ; ) kupie sobie jeszcze prince of persia i do tego epilogue. fajnie by bylo gdyby do GTA IV jeszcze zrobili jakies mniejsze darmowe dodatki jak auta szybsze itd.
 

Do góry Bottom