ile wat xbox

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a po drugie ja to mam bo mam to w laptopie i ********** chlodzi tak naprawde wiec jak moze to bylo by dobrym roziwazaniem?>
Podstawki tego typu (wentylatory chłodzące dolną część postawionego na podstawce urządzenia) w przypadku konsoli XBOX 360 zupełnie się nie sprawdzą. Wnętrze konsoli jest bowiem czymś w rodzaju metalowej skrzynki (jeśli jeszcze nie miałeś okazji zobaczyć wnętrza swojej konsoli), gdzie otwory wylotowe znajdują się w tylnej części oraz w bocznych - dolna część jest raczej hermetyczna.

W żaden praktycznie sposób podstawa chłodząca nie może wpłynąć na wyraźne obniżenie temperatury konsoli - w jakiś sposób zapewne (poprzez ogólne wymuszenie ruchu powietrza) nieco tzn. np. o 0,5 stopnia może temperatura obudowy konsoli ulec obniżeniu, jednak nie wpłynie to na poprawę warunków pracy GPU, który głównie staje się przyczyną RROD.
 

Peiha1990

Użytkownik
Użytkownik
przed podlozeniem tego z tylu konsoli lecialo bardzo cieple powietrze po podlezoneiu i sprawdzeniu po paru minutach leci zimne powietrze a jak to wytlumaczysz??
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przed podlozeniem tego z tylu konsoli lecialo bardzo cieple powietrze po podlezoneiu i sprawdzeniu po paru minutach leci zimne powietrze a jak to wytlumaczysz??
Zakłóceniem cyrkulacji powietrza.
 

Peiha1990

Użytkownik
Użytkownik
czyli co podlozenie klockow bedzie lepszym sposobem?
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Lepszy sposób to podniesienie napięcia na wentylatory. Niestety wtedy konsola głośniej pracuje. Poszukaj na forum. Już gdzieś to widziałem jakie zworki połączyć aby na wentylatory płyneło powiedzmy 12v.
 

kogut

Użytkownik
Użytkownik
klocki czy podstawka napewno jest lepsze
niz mialo by lezec sama konsola
 

Do góry Bottom