1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile za to wszystko dostane ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TardySauce21, Marzec 16, 2014.

1. TardySauce21

TardySauce21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Berlin
    Ile za to wszystko dostane ?
    oferta 1:
    Xbox 360 slim 4gb z 2011 roku produkcja kupiona 2013 gwarancja jeszcze na rok
    dysk twardy 20gb
    3 pady
    kinect ( stan idealny )
    oklablowanie
    hdmi
    Pendrive 32gb
    i gry : Gta V, Saints row the third , Gta episodes from liberty city , Fifa 13, Faight naight cheampion , WWE 2013 , Battlefielld 3 , fifa street 3 , Need for street pro street ( tnie sie w trybie kariery ) kinect advegers .
    Oferta :
    Ps Vita z 3G wifi
    Karta 8gb
    Gry: fifa football , assasin liberation , rayman .
    ładowarka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. 2000-2200zl +
    2. 600zl +/-

Tapnięte z mojego Galaxy Mini 2. <3

4. pilot-84

pilot-84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wg mnie nie weźmiesz tyle za zestaw (xbox). Lepiej sprzedać wszystko osobno, ale wydaje mi sie ze 2k nie zbierzesz.

5. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja ostatnio kupiłem Xbox'a slim z dyskiem 250 gb, padem i pozostałymi gratami, do tego kinect i standardowe gry. Dodatkowo na dysku jest kilka gierek (transformers, dante inferno i coś tam jeszcze). Ten zestaw został kupiony w sierpniu 2013 i ma gwarancje do sierpnia 2015. Za ten cały komplet zapłaciłem 700 zł.
    Dokupiłem gry (używki) - forza 4, halo 4, GoW3, LA Noire, Fight Night Champions i Red Dead Redemption za 220 zł.
    Więc zestaw podobny, jeśli chodzi o sprzet. U mnie brak 2 padów. Gry nowsze i więcej warte więc ponad 1000 zł można z tego wyciągnąć, ale napewno nie 2 tys.

6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    1. Lepiej sprzedać konsolę i gry osobno. Myślę że razem 1800-2000zł wyciągniesz.
    2. 550 - 650zł

Wczytywanie...

Poleć forum