1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile zajmują gry na Xbox-ie na dysku?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Piotrek_MJ, Marzec 22, 2008.

1. Piotrek_MJ

Piotrek_MJ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Planuje kupić konsole ale nie wiem czy jest sens wywalac dodatkową kase na dysk 120GB. Mianowicie moje pytanie jest takie: Jesli jakas gra na plycie zajmuje powiedzmy 5GB to czy tyle wlasnie zajmie na dysku na konsoli? Moze i glupie pytanie ale nigdy konsoli nie mialem. Bo jesli kupilbym z dyskiem 20gb to czy to znaczy ze jesli jedna gra ma 7Gb i druga tez 7Gb to na dysku na xboxie zostaje mi 6gb ?? Pozdrawiam serdecznie i prosze o szybka odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Ile zajmują gry na Xbox-ie na dysku?

A PO CO NAGRYWAC GRE NA DYSK KONSOLI ??????????? LOOOL

4. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

zostaje ci pozatym 13 gb bo xbox sie na dashboard daje.
    ps. poco nagrywac na dysk?

5. Piotrek_MJ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No nie mam konsoli nie mialem i dlatego pytam jak to jest... Czyli gdy mam gre ktora zajmuje zalozmy 5GB to po zainstalowaniu ile zajmie na dyski xboxa? czy tego sie w ogole nie istaluje? czy jak? no sory za tak denne pytanie ale nie wiem po prostu.

6. Piri001

Piri001 Guest

Gier sie nie instaluje . Na dysku masz tylko dema pobrane z sieci i gry arcade . No i zapomnialem o patche do gier

7. Piotrek_MJ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

łee no to super dzieki wielkie za info bo bym wywalil niepotrzebniekase ;) a co to jest to patche? jestem naprawde nowicjuszem w tych sprawach.. i czy mozna w jakis sposob na tym forum podziekowac za info? jakies piwo czy cos takiego?

8. Piri001

Piri001 Guest

Niestety nie podziekujesz . Patche to sa pliki ktore poprawiaja dzialanie gry . Jak chcesz zgrywac gry na dysk to kup zwyklego Xboxa1 .

9. Piotrek_MJ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ok w takim razie kupuje xboxa 360 premium. A zapisy gry zapisuja sie na dysku tak? no i one chyba duzo nie zajmuja co?

10. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie zajmuja duzo jakies 5mb ;) , na zapisy gier wystarczy ci tylko karta pamieci - czyli wersja Arcade(Memorka 256MB)
    a jezeli masz zamiar grac po necie (nie przerobiona konsola), sciagac demka to wtedy przyda ci sie dysk - czyli wersja Premium (HDD 20GB) lub Elite (HDD 120GB)

11. Piotrek_MJ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No to super w takim razie dla mnie najlepszym wyjsciem bedzie wersja premiu :)) Naprawde Dzieki wielkie koledzy :) bede pisal jak cos xp a tak na marginesie to moglibyscie wprowadzic jakies podziekowania typu browce czy cos:pP Dzieki jeszcze raz Ogromne:)) do zamkniecia

12. aszczeniak

aszczeniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Gry się instaluje po to żeby nie były cały czas czytane z płyty. Wrzucasz grę na dysk i przy włączaniu gier następuje tylko rozruch z płyty. Gra działa płynniej, a konsola nie pracuje tak głośno. Macie pojęcie ludzie

13. philips

philips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    wow koleś zobacz datę postu na jaki udzieliłeś odpowiedzi :)

14. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Nie no, szybkość odpowiedzi mnie rozbroiła(ok. 2,5 roku), rzeczywiście, masz pojęcie... :p

Wczytywanie...

Poleć forum