1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ile?

Temat na forum 'Plotki' rozpoczęty przez small551, Czerwiec 28, 2016.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ja tam sie nie nastawiam na ta ich wymiane pewnie beda chcieli one po kosztach bardziej bedzie sie oplacalo odsprzedac na allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. CichooCiemny

CichooCiemny Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Thorn nad Wisłą
    Osobiście obstawiam nawet te 3 tysie i jeśli ma to być konsola która "pozamiata" i zrobiona dla hardcorowych graczy może przekroczyć tą magiczną trójkę a to już będzie bolało...
    Co do samej konsoli to życzyłbym sobie zasilacz na zewnątrz i przynajmniej dysk hybrydowy taki jak w Elitce z możliwością łatwej wymiany(wzorem PS4) na SSD w przyszłości jak już portfel odpocznie;-)

paTherion i p_bladek lubią to.
  4. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    3.500 obstawiam u nas a za granica 750€/$

5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    187
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Myślę, że kwoty ustalacie na zasadzie - na pewno będzie tańsza, więc lepiej się pozytywnie zaskoczyć. Ludzie, przecież to tylko konsola do gier. Jeśli cena będzie powyżej 500 funtów (2500zł) to Scorpio kupią tylko kasiaści maniacy i Microsoft stworzy precedens jakim jest konsola dla bogaczy. Pamiętajmy, że to nie jest nextgen. Uważam, że wszystko ponad 2000 zł nie usprawiedliwi tej konsoli. Piszę o absolutnie podstawowej wersji.

6. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    O-ka
    Cena to max 2500 zł, podzespoły z miesiąca na miesiąc tanieją. Chyba, że wydarzy się jakiś kataklizm, który zniszczy fabryki produkujące podzespoły :p.

7. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    142
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Częstochowa
    Moim zdaniem jeżeli konsola przekroczy 3000 to nie ma co liczyć na duże grono odbiorców w PL i w innych biednych krajach EU... Na dobrą sprawę kupią ją osoby którym na prawdę zależy aktualnie na X'ie i na jego EXACH, no i nie mają jeszcze ONE'a.

8. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    936
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Cena nie przekroczy 2 tys o pro tez mowili ze taka bedzie pro i cena bedzie duza a tu za 1700 mozna ja kupic scorpio bedzie podobnie. cena nie przekroczy 2 tys bo MS dobrze wie ze jak da duza cene to malo ludzi ja kupi. nie liczyl bym na jakas wymiane itd . ja osobiscie w domu zostawiam xone dla kinecta i dokupie scorpio

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ps4 PRO od Ps4 różni się raptem dodatkową karta graficzną i RAMem wiec tam cena nie miała jak drastycznie podskoczyć, ponadto na dzień dzisiejszy ta konsola niczym szczególnym się nie wybija by ludzie masowo ją wymieniali mając zwykła czwórkę. Doszły mnie też słuchy że niektóre gry nawet działają gorzej, zanim ta konsola nabierze jakiegoś sensownego dystansu to pewnie PS5 będzie zapowiedziane.

10. a_team

a_team Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Ja to mam dylemat, bo nie wiem, czy jest sens kupować eske jak scorpio wychodzi. Wolałbym od razu Scorpio zakupić. Premiera na święta 2017 :)

Co do ceny, to mam mieszane uczucia. W sumie nie zdziwiłbym się jakby konsola była za trójkę i napaleńcy kupią na starcie a potem będzie promocja i będzie cena zjeżdżać w dół :D M$ trochę nabije kabzy na starcie a potem będzie sprzedawał z taką marżą jaka ich interesowała na początku :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

11. hatson

hatson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ps4 pro w Niemczech, kosztuje na dzien dzisiejszy 399€ , wiec nie sadze, zeby Scorpio kosztowalo wiecej niz 499€ w podstawowym wydaniu, czyli bez gier i innych *******. Nie moga przesadzic z cena bo nikt tego nie kupi. Martwia mnie troche zapowiedzi ,ze VR na Scorpio, pojawi sie dopiero rok lub nawet 2 pozniej. Jezeli faktycznie ma to tak wygladac, to ja zdecyduje sie na Ps4 pro. Chyba, ze na Scorpio, podejda Oculusy albo HTC Vive ale w tym wypadku, trzeba juz sie zastanowic nad mocnym PC. Ciekawy jestem, co zrobi Sony z Ps4 Pro bo boje sie, ze gry nie beda wykorzystywaly jego mozliwosci aby nie olac posiadaczy zwyklych ps4. Ciekawie sie ten rok zapowiada, jakby nie bylo.

12. Rajzer

Rajzer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Scorpio bedzie niewiele drozsze od PS4 PRO :)

Poleć forum