1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ilość graczy na xlink

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez artuuro, Wrzesień 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ogólnie rzecz biorąc problemu nie mam, mam ogólne pytanie dla tych którzy posiadają RGH oraz grają od czasu do czasu na system link, chodzi mi o ilość graczy na serwerach, grach, wiadomo ilość graczy jest mniejsza niż na xbox live. Jak dokładnie to wygląda na konsolach z RGH, słyszałem że jest na prawdę mało osób grających na link, jak to dokładnie jest? Dotyczy to gier nowych jak i starszych :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    x link kai jeswt martwy, posiadacze rgh grają za pomocą wbudowanego pluginu LINK i za jego pomocą gracze łączą się ze sobą.

1 osoba to lubi.
  4. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aha, a jest możliwość połączenia się przez LINK z obcą całkiem osobą czy tylko z naszymi znajomymi?

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    możesz hostować lub dołączać do ludzi nie muszą być to "znajomi". zapraszam do tutoriali i życzę miłej zabawy

Wczytywanie...