1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Imgbrun- błąd i/o podczas weryfikacji

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez wiktor96, Sierpień 17, 2013.

1. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupiłem płyty platinum i niestety trafiłem na najgorcze CMC MAG D03-64, 1 gra nagrała się dobrze, przeszła weryfikacje i nagrała się na dysk ale niestety kolejne 12 płyt poszło się *****, nagrywa się ok ale podczas weryfikacji przy najczęściej 49% wychodzi błąd i/o i gra mimo że się włącza to nie nagrywa się na dysk, miałem soft all in one i kolejne kilka konfiguracji eeprom i imgbruna, przerobiłem nawet mojego ihasa 124b na 524b ale to nic nie dało.Miał ktoś taki problem i czy udało mu się go rozwiązać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ktoś wie?

Wczytywanie...

Poleć forum