1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ImgBurn 2.5.6. + Liteon ihas

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez kylex, Listopad 22, 2011.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chciałem się jedynie upewnić czy na dzień dzisiejszy najlepszą metodą na wypalanie gier xgd3 jest użycie najnowszego imgburna i nagrywarki liteona? Czy umożliwia to poprawne działanie nowej Forzy? Czy ta ostatnia "cicha" aktualka powoduje że gry xgd 3 wypalone w ten sposób trzeba będzie wypalać drugi raz? Pytam ponieważ nie chcę na darmo marnować płyt... Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak to jest najlepsza metoda. Liteon ihas B + imgBurn wypala płytę 100%, a nie 97% tak jak w przypadku innych nagrywarek. Co do błędu Forzy to losowe jest. Jednym wywala innym nie. Czytałem, że przy oryginalnej Forzy robi się to samo.
    Cicha aktualizacja powoduje, że gry xdg3 przestają działać i wypalenie od nowa nic nie da dopóki nie wyjdzie LT 3.0. Jest jeszcze metoda z penem i Title Update.

4. kylex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekaw jestem tylko czy warto jest teraz wypalać gry z xgd3 jak ma wyjśc nowy dash i nowy LT 3.0.? Zastanawiam się czy nie trzeba ich będzie na przykład wypalać drugi raz tak jak to było w przypadku gier AP 25.(miejmy nadzieję że nie)

5. kylex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam jeszcze jedno pytanie. Gram tylko offline więc "cicha aktualizacja" mnie nie dotyczy w związku z czym nie ma chyba żadnych przeciwwskazań do grania offline w gry xgd3 i ap25?

6. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mi się wydaje że będzie trzeba jeszcze raz wypalać i to jak wyjdzie nowy ABGX, ponad to z tego co udało mi się zorientować samemu konsole będzie ciężko przerobić będzie potrzebny x360 usb pro... robi się siermięga, więc albo RGH albo emulatory.

Kylex: Offline możesz tłuc ile wlezie :)

7. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak zgadza offline można grać ile się chce do czasu aż aktualka będzie w nowych grach. Wtedy będzie wymagane instalowanie, by pograć w nowe gry. Trzeba będzie wypalać od nowa. I nie gadajcie głupot, że oooo znowu trzeba wywalać kasę. Jak nie pasuje to przejść na legal. 50zł wydać co 3-4 miesiące to nie jest dużo jak 200zł za jedną grę. Nie wiadomo kiedy będzie LT 3.0 i nowy ABGX

Wczytywanie...

Poleć forum