1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IMGBURN i nagrywarka LG GSA-H54L Koniec problemów z Errorem!

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez siw3x, Październik 21, 2010.

1. siw3x

siw3x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam.
    jeżeli ktoś posiada nagrywarke dvd lg model GSA-H54L i ma problemy z nagraniem gry po przez imgburn wyskakuje ramka z błedem lub ładyje sie bufor na 100% i dalej nic mam dla was rozwiazanie tego problemu.
    sciągamy program Firmware1.03 ktory zmieni nam frimware na nowszy model nagrywarki z GSA-H54L na GSA-H55L dzieki temu skończą się problemy nagrywaniem.
    Działa bo sam posiadam taka nagrywarkę i sam tak zrobiłem i po nagraniu 20 płyn ani razu nie wyskoczyła mi ramka z errorem

Kod:
    http://www.sendspace.pl/file/6272f6c514e8bbaca0f3c0b

haslo do rozpakowania: xboxforum.pl

Instrukcja w środku

Wczytywanie...

Poleć forum