1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IMGBURN: Invalid or unsupported image file format

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pauleta150150, Styczeń 10, 2009.

1. pauleta150150

pauleta150150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    K-ce (EPKT)
    Mam laptopa HP a w nim taki napęd napęd optyczny DVD+/-RW DL (Lightscribe Super Multi) Ściagam gry moorhuntem, a więc od poczatku. Ściągnałem gre Ace combat 6, 9 partów-ściągneło się bez problemów, oprócz partów mam tam dwa pliki IMAGE.000 i IMAGE.dvd
    Chce wypalić obraz gry programem ImgBurn i tu zaczynają się problemy mam tylko plik IMAGE.dvd więc klikam OK i wyskakuje mi komunikat "...Invalid or unsupported image file format..." a jeszcze na początku kiedy chce sprawdzić poprawność XDVDMulleter to wyskakuje mi coś takiego "...ISO loading failed:Not an Xbox ISO or offset is wrong..." tym razem ładuje mi tylko plik IMAGE.ISO

????Jestem w kropce przerobiłem konsole a teraz nawet nie moge pograć jestem już załamany, a nie chce wydawać na gry po 200zł!!!!????

Prosze o pomoc napewno PODZIĘKUJE

2. Lotnik421 Xbox One

3. pauleta150150

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    K-ce (EPKT)
    używam płytek VERBATIM

4. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    IMAGE.dvd to tylko plik pomocniczy dla IMGburn, gdzie masz .iso? Powinno mieć rozmiar koło 7gb i znajdować się w tym samym folderze co .dvd

5. pauleta150150

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    K-ce (EPKT)
    jezeli wchodze w ImgBurn to nie ma image.iso;/ co mam robić

6. marek7701

marek7701 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18

jezeli byl blad podczas rozpakowania to zostaje tylko plik prowadzacy a iso nie ma wiec sprobuj jeszcze raz rozpakowac czy wystapi blad podczas rozpakowywania winrarem.
    Do wypalenia polecam CloneCD od wersji 5........ zadnego ustawiania tylko szybkosc na 2x2.4 i to w zasadzie wszystko.Powodzenia;)

Sprobuj zmienic image.000 na image.iso i powinno byc

7. napster90

napster90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam ten sam problem wszystkie gry nagrywam imgburnem i pierwszy raz cos takiego mam oczywiscie sa 2 pliki .dvd 1kb i .iso z 7GB i nie dziala 2 razy wypkowywalem i nic to samo caly czas

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
Wczytywanie...

Poleć forum