1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

IMGBurn Label NTSC Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lubieplacki, Lipiec 4, 2011.

1. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam pisze tutaj bo nie mogę założyć tematu w miejscu do tego adekwatnym. Mój problem pojawił się przy wypaleniu GOW 2 Wszystko pięknie ładnie abgx stwierdził że to wersja RF no i heja chciałem wypalać ale jedno mi nie dawało spokoju że przy Label było napisane XGD2 DVD_NTSC no nic wypaliłem i co po włożeniu płytki do konsoli jakby chciał zakręcić a nie mógł no i generalnie gra się nie włącza. Bardzo proszę o pomoc i czy można to jakoś skorygować z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Jak abgx stwierdził że to RF to tak powinno być, jak ja pobierałem gry to też często w nazwie było napisane NTSC.
    A co do problemu to możliwe że gra się źle nagrała, na jakiej płytce nagrywałeś ?

4. lubieplacki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Verbatim 4,0 (wolniej się nie da) W sumie nie wiem ściągam drugą kopię tej samej gry zobaczymy. Było tak że wsadzałem do napędu i tak jakby chciał przeczytać ale nie miał siły by się rozkręcić i ze statusu Odczytywanie przechodził w Otwórz napęd

5. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    A inne gry bez problemu chodzą ?

6. lubieplacki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak wszystkie chodzą ale w żadnej nie zauważyłem by był ten label NTSC ściągam jeszcze jednego GOW 2 zobacze czy będzie tak samo. Próbowałem usunąć ten plik dvd i żeby go zrobił jeszcze raz abgx ale cały czas jest to samo. Obraz jest ok komentarze nie wskazuja na to by coś było uszkodzone. Tylko dlaczego on w ogóle nie chce uruchomić tej płyty?

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    label nie ma znaczenia

8. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    XGD2 DVD_NTSC jest często w grach RF .
    Problem raczej jest po stronie nagrywarki ,bo płytka dobra,szybkość nagrywania OK.

9. lubieplacki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może faktycznie coś się źle wypaliło : ) Bo we wszystkich starszych tytułach mam Label ntsc czyli śmiało mogę te gry wypalać i raczej nie powinno być problemów ?

10. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ja bym od razu czyścił nagrywarkę.
    Płyty można kupić ale czas jest bezcenny. 30minut się nagrywa x4 .

Wczytywanie...

Poleć forum