1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bibru, Lipiec 4, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława
    Ściągnąłem sobie pięknie z tego portalu Condemned: Criminal Origins. Jest plik dvd. Mulleter nie pokazuje nic takiego co by mnie zaniepokoiło. Włączam ImgBurner, z którym nie miałem dotychczas żadnego problemu i po chwili pokazuje mi coś takiego:

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: ImgBurn pokazuje błąd przy kopiowaniu...

nagrywarka/plyta ew. firmware ale jak mowisz ze nagle to watpie aby byla wina firmware

4. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

na jakie płytki nagrywasz? bo ja identyczny problem miałem z kilkoma płytami Omega... bo płyta była uszkodzona i porysowana

5. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława

Cały czas na Phillipsach, moim zdaniem dobre płytki. Znajomi też tak uważają. Teraz mi się wydaje że faktycznie nagrywarka już "klęka".

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Bo Philipsy to nie sa "bardzo dobre plytki", znajomi widocznie tez o tym nie wiedza. Wystarczylo poczytac,ktore sa najlepsze do Xboxa i tym samym, ktore najbardziej polecane. Philipsy tez na x'ie ruszaja,ale na pewno nie sa najwyzszych lotow... ;) Kup jakiegos Verbatima i sproboj go nagrac. Wtedy mysl o nagrywarce (jesli sie nie uda). Oczywsiscie w pliku .dvd masz wszystko dobrze wpisane?

7. djkamilos

djkamilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Philipsy to dobre płytki. Właśnie Verbatimy ostatnio schodzą na psy. Więc raczej płytka nic nie ma z tym wspólnego

8. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Philipsy xbox odczyta,ale dobre na pewno nie sa (toz Platiniumy sa od nich lepsze). A Verbatimy maja sie dobrze i na psy nie schodza.

9. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława

Tak, w pliku dvd jest wszystko ok, zawsze sprawdzam. Te Phillipsy na pewno nie są najlepsze ale myślę że są ok ponieważ nagrałem już około 30 gier a tu raptem taki zonk. Teraz już jestem prawie pewien że to nagrywarka ponieważ chciałem nagrać 1 giga danych przez program nero i też porażka. Chyba trza oddać napęd do serwisu.
    Dzięki wszystkim za zainteresowanie się tym tematem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum