1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

imgburn problem podczas nagrywana

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Addik, Marzec 14, 2011.

1. Addik

Addik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    siema. mam problem napoczatku mi ladnie smigalo i nagrywalo teraz stracilem druga plyte i sie zastanawiam ocb. Otóz wystepuje mi taki bład wiecie moze oco chodzi?[​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

pozdrawiam addik

2. Lotnik421 Xbox One

3. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydaje mi się że to błąd sektora.Na pewno się bawiłeś podczas nagrywania ? I wystąpił problem nagraj jeszcze raz ale nie baw się na komputerze wyłącz wygaszacz ekranu i zostaw komputer aż się płyta nagra.

4. yeti1992

yeti1992 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi raz na jakieś 6-7 płyt też zdarza się identyczny błąd. To chyba są zwykłe Bad Sektory.:p

Wczytywanie...

Poleć forum