1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ImgBurn problem z nagraniem:/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZeneQr, Czerwiec 26, 2011.

1. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, próbowałem nagrać dziś grę mafia 2...nie ściągałem od kolegi wziąłem i zrobiłem sobie obraz płyty...ABGX nie chciał go sprawdzić nawet po ściągnięciu selth patchy czy jakoś tak których nie chciał zaimplementować do obrazu płyty.
    Więc poszedłem na ryzyko i chciałem nagrać (bo płyta kolegi działa) img burn'em na płycie verbatim 2,4x prędkością i wyskoczyło coś takiego
    http://images37.fotosik.pl/906/bb84198aab8292e1.jpg

co to jest? dlaczego? czy ja coś źle zrobiłem czy może nagrywarka siada?

aha, chcąc nagrać gre w imgburn dałem plik dvd ale nie zawsze on jest dlatego daje plik który jest z ikoną daemon tools i też pisze plik dvd...to od tego może?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli używasz inne niż verbatimy, to nie ma się co dziwić. Nie każda nagrywarka łyka płyty gorszej jakości.

4. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Nagrywasz dobrze ,ale nagrywarka LG GSA-4167B - już ma swoje lata.

Wyczyść w niej laser i ponownie.
    Jeżeli czyszczenie nic nie da ,wymień nagrywarkę.

5. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Więc to wina nagrywarki a nie obrazu?
    No wiem że ta nagrywarka ma już trochę ale w takim razie jaką byście polecili? może zewnętrzną? bo w PC mam tylko złącza ATA (są takie nagrywarki za 65zł na allegro ale nie wiem czy się opłaca).
    Do tej pory nagrałem na tej nagrywarce 3 płyty DVD+RW DL Verbatim i wszystko działało...

6. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    O 3 zaduzo palnik bardzo zabytkowy conajmniej pięć wiosenek.Czas na nowy tyle ze na chwile obecna niema co polecać może Optirac znajomy go chwali teraz jak juz niema prawdziwych Pionków niema czego polecic nawet Plextor jest farbowany ale pali ładnie .

7. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Ja miałem to samo na LG GSA-H55N. Zmieniłem palnik i jest git. Kupuj cokolwiek oby nowe, to podziała dłużej. W moim mieście w sklepie cena ok 80-100 zł na ATA oczywiście

EDIT:
    kolega mnie wyprzedził :)

8. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmm szukałem ofert na allegro i nic nie znalazłem od firmy Optirac:/
    a od Plextor to tylko to zewnętrzna nagrywarka PLEXTOR PX-740UF FV GWAR (1688426606) - Aukcje internetowe Allegro bo reszta sata albo Blu ray a to nic tylko więcej kasy wymaga.

są jeszcze jakieś firmy godne polecenia? a te najbardziej znane LiteOn? (osobiście lubie ich napędy, i taki też jest przecież w Xbox360:) ) czy może jakieś inne LG?:)
    PROSZĘ poradźcie bo w modelach poszczególnych napędów jestem zielony:/ znam tylko firmy

9. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Ja przez 4 latka miałem LG jak w poprzednim poście i byłem zadowolony. Teraz mam litka, ale na sata i jeszcze nie wyrobiłem sobie zdania (za krótko go jeszcze używam)

10. MistrzDzizas

MistrzDzizas Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem czemu ktokolwiek ma problemy. Wypalałem na wielu napędach, używam płytek za 1,50zł i jak na razie 0problemów. Jakość płytki pryz nagrywaniu nei ma takiego znaczenia według mnie- gorzej z późniejsyzm użytkowaniem, bo te najtańsze jeśli się nie dba to lubią się rysować

11. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wszystkie się rysują;p

Wczytywanie...

Poleć forum