1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ImgBurn problem z prędkością nagrywania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szkodnikPL, Listopad 27, 2010.

1. szkodnikPL

szkodnikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

wypalam gry za pomocą programu ImgBurn. Mam mały problem, a mianowicie, przy wybraniu prędkości nagrywania 2,4x, program nagrywa tak czy siak z wyższą prędkością, dochodzącą do nawet 4x. Ma ktoś jakiś pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. [matheok]

[matheok] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    probuj clone

4. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Tak jest zawsze, nawet jak weźmiesz nagrywanie 1x. Nie przejmuj się tym to nie ma nic do rzeczy. ;]

5. szkodnikPL

szkodnikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra, już wiem na czym polega problem. Posiadam nagrywarkę Samsung'a , którego firmware "wymusza" prędkość minimum 4x. Zauważyłem to przed chwilą w logach.

6. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    - najgorszy program do nagrywania
    i Samsung lipne nagrywarki na maxa ...

polecam CloneCD z kalibracja mocy lasera i Pioniera palnik

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    akurat samsungi nie sa takie najgorsze
    mam juz drugi planik samsunga ze 100 verbatimow wypalonych imgburnerem (tylko verbatimow) i żadnej spalonej płyty!!!!

syfiaste to sa np liteony

8. kamodj

kamodj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wg mnie swietnym wyjsciem jest najpierw spaczowanie gry 3rd-patcher'em a nastepnie dla posiadaczy linuxa/ubuntu program burnX360.
    Do tego stopnia prosty ze zaznaczam wyłącznie gdzie mam iso i klikam ,,nagraj''.

Hotfile.com: One click file hosting: burnx360_0.1-lucid3_amd64.deb

dla zainteresowanych (zero ustawiania booktype etc,informatyk piszący ten program wziął wszystko pod uwage)

9. devilll

devilll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ImgBurn nie jest lipnym programem, tylko trzeba mieć trochę pojęcia na temat nagrywania, a wszystko nagra się na 100% dobrze.

10. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja zawsze używałem Decryptera i również paliłem na Verbatimach czasem zdarzyła się Platinum bądź Emtec Paliłem na 5 letnim BenQ DW1640 o ile dobrze pamiętam i zawsze było ok dziś zakupiłem palnik nowy palnik tym razem padło na LG model GH22NS50 wypaliłem 2 płytki w IMG burn płytki Shivaki i jedną paliłem Decrypterem również płytka Shivaki i wypalone wszystkie wyśmienicie poprzedni benek mnie nigdy nie zawiódł ale od 2005 roku czas było wymienić na nową bo już miał problemy od teraz wszystko palę na Sbivaki bo kupuje je po 1,60 więc nie ma sensu przepłacać żeby mieć Verbatim a potem i tak wszystkie gry pójdą w piec :)) A i jeszcze jedno zawsze wszystkie płytki paliłem x4

11. grandmmaster

grandmmaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    posiadam lapka samsung r580. w nim siedzi jakaś nagrywarka TSST czy jakoś tak. nie wiem co to za firma, chyba samsung je robi. u mnie przy nagrywaniu płyty x2.4 leci prędkość do x6. poradziłem sobie tak. każda płyta po wsadzeniu ma określone swoje prędkości do nagrania. u mnie wyskakują x3 x4 x6. ustawiam nagrywanie x3 i ładnie nagrywa tylko z taką prędkością. tak robiłem na początku. teraz jadę wszystkie gry x6. kupuję najtańsze płyty po 2zł każda :p ostatnio kupiłem HAWK, minty itp. wszystko śmiga.nie wiem po co ludzie pakują kasę w verbatimy?

12. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    tsst to toschiba/samsung. Często spotykane w lapkach. sam na tych burnerach nagrywam i nie ma problemów. A w IMGBurn zawsze ustawiam AWS'a nie wybieram prędkości bo po co.. :p a co do płytek to juz daaaawno przestawłem używać erbatimów... platiniu i omegi są w pełni wystarczające. Cena +/- 30zł za 11 - !! sztuk. I nie ma najmniejszych problemów.

13. Devolfor

Devolfor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam tak samo, ustawiam x2.4 a nagrywa się z prędkością x3 , wszystko działa po nagraniu więc nie robi to problemów, Nagrywam IMGburnerem , moja nagrywarka to jakaś TSST z laptopa. Wszystko działa na płytach Aone (10płyt - 15zł).

Wczytywanie...

Poleć forum