imgburn set l0 data zone capacity failed

marcoss18

Użytkownik
Użytkownik
Czesc. Mam taki blad, jak w temacie. Wyswietla sie on zaraz po nacisnieciu zeby nagrywalo. Powiecie pewnie, zebym wyczyscil laser albo zmienil naped. A ja powiem tak, jakis miesiac temu, jeszcze przed zrobieniem formata, mialem ustawienia dla ImgBurn, ze nagrywalo bez kompletnie zadnych problemow. Teraz nie moge wrocic do ych ustawien, nie wiem jak.. Model mojego napedu to TSSTcorp SH-S182D. Przed chwila stracilem plyte, przy 97% z powodu jakiegos bledu I/O. Jak narazie, zrobilem ak jak w tym poradniku: HOW TO FIX I/O ERROR IMGBURN [HD] - YouTube i zobacze czy dziala. Pomozcie, powrocic mi do starych ustawien.. zaraz sprobuje z Hitmanem, ale powiedzcie, co zrobic zeby bylo jak nalezy..
 

Goblin950

Użytkownik
Użytkownik
Mi ten błąd wyświetla się zawsze, a moja nagrywarka LG nagrywa nawet fifę 13 na płytce maxell. Gram i gram online i w mecze towarzystkie i ani razu jeszcze mnie nie wywaliiło

Pozdro
 

marcoss18

Użytkownik
Użytkownik
To dziwnym sposobem, masz farta :D
ja plyte sprawdzilem, ale nawet jej nie widzi. tak jak mowilem, dojdzie do 97% i jest I/O. A zaraz po rozpoczeciu nagrywania "imgburn set IO..."
 

marcoss18

Użytkownik
Użytkownik
Moze jednak ktos pomoze co z tym zrobic? Dodam jeszcze, ze na innej nagrywarce liteon, jest tak samo..
 

Xadereq

Użytkownik
Użytkownik
Jednemu koledze pomogło cytując: "Reinstalka Imgburna pomogła."

Sprawdź też czy dobrze ustawiłeś Settings > Write > i po prawo Calculate Optimal.
Włącz OPC, verify i nagrywaj x4 albo 2,4.
 

marcoss18

Użytkownik
Użytkownik
"Perform OPC Before Write" to wlaczyc ?
a jak mam ustawic book type, jesli nie widze swojego napedu ?
 

CzarnaOwca

Świeżak
Świeżak
rozwiązał ktoś ten problem bo mam dokładnie taki sam wszystko ustawiam jak należy i wyskakuje/;
Set L0 Data Zone Capacity Failed!
 

Do góry Bottom