1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ImgBurn

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RevoCent, Grudzień 31, 2010.

1. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam. Gdy nagrywam płyty na Xboxa360 to moja nagrywarka przestawia mi prędkość zapisu z 2,4x na 4,0x. Czy da radę jakoś zmusić program do tego, aby nie przestawiało mi prędkości zapisu? I czasami po nagraniu, włożeniu do napędu wyskakuje błąd, żeby przeczyścić płytę miękką szmatką... - czy to może być zależne od tej prędkości? Wyjmuję i wkładam z powrotem płytę (pomiędzy tymi czynnościami nic nie robię) i działa (nie zawsze tak się dzieje!). Proszę o odpowiedzi na moje pytania :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. RevoCent

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Używam płyt Verbatim DVD+R DL i moja nagrywarka to LG GH22LS30.

4. speedwaypoland

speedwaypoland Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napęd siada albo płyt nie szanujesz :p A co do nagrywarki to prawie każda nagrywa z minimalną predkoscia 4x (nawet jak ustawisz 2,4). Ja zawsze ustawiam nagrywanie 2,4 x a nagrywarka zawsze nagrywa predkoscia 4x, ale nigdy nie mam problemu z plytami, zainwestuj w dysk twardy do konsoli i nie bedziesz mial takich problemow :p

5. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
  6. RevoCent

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Mam wersję Elite ;p więc chyba raczej nie muszę inwestować w dysk...

Dlaczego nagrywarkę mam dać na szrot? ;/

7. RevoCent

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Tak, nagrywałem... Działały i działają... Tylko mówię: Czasami gdy włożę płytę za pierwszym razem do napędu konsoli to wyskakuje błąd, żeby przeczyścić płytę miękką szmatką. Wyjmuję płytę i wkładam z powrotem do napędu (nic pomiędzy tymi czynnościami nie robię!) i działa bezproblemowo (bez błędów, ścinek itp. itd.)

8. RevoCent

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    A może w ABGX360 1.0.5 ustawić inny level Autofixu? Bo aktualnie mam ustawiony Level 2.

9. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    predkosc zapisu zalezy tylko i wylacznie od nagrywarki. W biosie ma ona zaszyte minimalne predkosci nagrywania dla danego id płyty i bez zmiany biosu raczej tego nie przeskoczysz.

10. RevoCent

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Czyli musze zostać przy tym co mam, bo nie chce nic mieszać w BIOSie. Dzięki znowu za kilka informacji! :)

Wczytywanie...

Poleć forum