1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Importowanie piosenek z Dance Central 2 do Dance Central 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cytusik123, Grudzień 29, 2013.

1. cytusik123

cytusik123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym zapytać jak to jest. Kupiłem klucz na allegro do DC2, i dzisiaj kupiłem DC3 (BOX) i chcę przenieść utwory z DC2 do DC3. Wszędzie piszą że mam mieć 2 klucz ale w pudełku, ja mam wersje elektroniczną. Jak to przenieść? Dance Central 3 - Xbox.com wg tego linku mam iść wg instrukcji, ale wychodzi mi karta płatności za 17,99zł. DC2 na dysku bez płyty, DC3 wersja BOX

2. Lotnik421 Xbox One

3. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Widocznie za przeniesienie piosenek trzeba zapłacić

Swift'nięte z Galaxy S4 dzięki Tapatalk'owi.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ten kod może dostajesz tylko w wersji pudełkowej, przy wersji cyfrowej musisz zapłacić.

5. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Kody do importowania - tylko wersje pudełkowe.

Jeśli dobrze zrozumiałem, to nawet mając te kody, trzeba dodatkowo opłacić "import token", czy coś takiego. Może ktoś potwierdzić?

Wczytywanie...

Poleć forum