1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Impreza pod Pałacem Prezydenckim!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez iTyle, Sierpień 5, 2010.

1. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Wrzuta.pl - Impreza pod Pałacem Prezydenckim!

Po obejrzeniu filmiku do tej nie mogę uwierzyć (choć jestem ateistą) że grupa ludzi świetnie się bawiło przy krzyżu dla którego chcą i walczą o godnego miejsce i czy tą chrześcijanie NIE ! to są fanatycy PISu . Poza tym chce mi się śmiać że grupa moherów zastraszyło warszawę w sprawie krzyża . A jakie jest wasze znanie po obejrzeniu filmiku ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Jedno słowo: WIOCHA. Też za bardzo w Bozię nie wierzę i takie coś mnie po prostu śmieszy.

PS. Ty to nazywasz dobrą zabawą?

4. iTyle

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    po zachowaniu wnioskuje że dobrze się bawią

5. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    W sumie im nic innego nie zostało, starość nie radość.

6. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skoro jesteś ateistą to lepiej zamknij twarz i nie zabieraj głosu bo masz zerowe pojęcie i tylko się kompromitujesz. Ludzie wyznają swoją religię i stają w jej obronie. Akurat to są prawdziwi katolicy, którzy nie chcą aby pamięć o ofiarach została zamieciona pod dywan razem z krzyżem. Skoro zwykły krzyż (czy nawet tablica z nazwiskami zamiast krzyża) tak mocno przeszkadza władzy to coś musi znaczyć. Tak czy siak polecam zamknąć temat zanim rozpęta się niepotrzebna wojna.

7. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Dla mnie to są chorzy ludzie. Sprawiają że Polska jest coraz bardziej zacofana i kompromitowana a inni się z nas (Polaków) śmieją. Wiem bo sam ostatnio słyszałem w rozmowie z anglikiem że jak widzi w wiadomościach albo słyszy w radiu o wojnie Polsko-Polskiej o krzyż to wybucha śmiechem,i troche mnie to poirytowało i czułem też się niezręcznie. Religię?! Juz powiedziałbym w co oni wierzą gdyby nie "BEZWZGLĘDNY ZAKAZ TEMATOW O POLITYCE" czy jakoś tak. Ahh, niedobrze robi się z tą Polską i to za sprawą... wiecie kogo.

8. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    A wszystko to przez to ze ludzie w wieku 55 lat przechodzą na emeryturę i z dnia na dzień tracą cel w życiu i się nudzą.

ludzie którzy pracują nie zajmują się takim i głupotami

Pls@ prawdziwi katolicy ?? :D omg człowieku zdejmij te klapki z oczu i obudź się, TO NIE JEST RELIGIA TYLKO FANATYZM

9. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Ale obciach. Kompromitacja na cały świat. Cuda na kiju :D

10. iTyle

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Czy prawdziwy katolik rzuca krzyżem ,napastuje księdza ? tak jak to było podczas próby przeniesienia krzyża ? Cytuje tu wypowiedz pewnej starszej pani na pytanie czemu nie chce pani aby krzyż staną w kościele a ona na to "bo krzyż musi stanąć w godnym miejscu " Ja jako ateista bardziej szanuje krzyż niż większość chrześcijan .

11. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    phehe nie no sorry panowie, ale jeśli dla Was taka Anglia czy USA wyznaczają granice zacofania to gratuluję inteligencji. Anglia, kraj w którym duża część społeczeństwa nawet nie potrafi znaleźć na mapie swojego kraju, gdzie już 12sto letnie dziewczynki pieprzą się jak króliki i zachodzą w ciążę (totalna demoralizacja), gdzie poziom nauczania jest tak denny że nasi po zawodówkach mogą tam dostawać stypendia - oni mają mówić o polskim zacofaniu? Mam wielu znajomych w Anglii, praktycznie każdy jeden przyznaje że Anglicy są strasznie tępi. W ogóle co jest u nas wyznacznikiem tego "zacofania"? Odpowiedź jest banalna - wszystko co wiąże się z religią (zwłaszcza katolicką) jest "zacofane". A np. to co odstawia Palikot, pełno mega idiotyzmów - nie jest zacofane. To że macha sztucznym fiutem, że chodzi z mordą świni do studia, wypowiada się jak jaskiniowiec - to jest cool, trendy. Być może jesteście jeszcze bardzo młodzi i podatni na to czym faszerują Was media. Ale lepiej otrząśnijcie się i uruchomcie własne mózgi, bo inaczej zostaniecie totalnymi marionetkami, które każdy będzie dymać jak chce i kiedy zechce. Ja wiem, że każde pokolenie coraz bardziej jest zdemoralizowane i zaniża standardy moralne. Za kilkadziesiąt lat nawet Polacy będą myśleć że Warszawa to jezioro na Ukrainie a sex ze zwierzętami jest czymś nowoczesnym i szpanerskim. Nie trzeba być wybitnie mądrym żeby dostrzec co się dzieje, wystarczy obserwować - ale dzisiejsza młodzież woli iść na łatwiznę i słuchać tego co im się wmawia, bo samemu nie ma się czasu albo ochoty na przemyślenia.

12. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Anglicy może są i tępi ale za to nie mają moherów i w związku z tym nie zdarzają się tam takie cuda jak u nas stare babki wyprawiają ;]

13. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    O ofiarach na pewno nie zapomnimy w końcu mamy lecha na wawelu on na pewno będzie przypominał nam ludzi którzy zginęli w katastrofie.A co do krzyża straszydła według mnie już dawno powinien on by w kościele albo na cmentarzu wraz z jakąś tablica pamiątkowa,ale nie zaraz mohery by się przyczepiły ze krzyż ma być ze złota a tablica z platyny:D

edit: a co do filmiku można by przyspieszyć i dać podkład: JAZDA JAZDA JAZDA JAZDA TECHNO TECHNO TECHNOOOOO...:D

14. iTyle

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    PLs to ty jesteś najwyraźniej ślepy albo nie chcesz tego widzieć . Banda (inaczej tego nie można nazwać) starszych osób podczas "ceremonii" przenoszenia krzyża zaczęła rzucać krzyżami (co to miało znaczyć?)kolejni krzyżami posługiwali się jak broniom czyli wymachiwali nimi w stronę straży miejskiej gdy księża przyszli odprawić msze ci potraktowali ich jak jak złodziei mało tego teraz nawet kościół nie jest dobrym miejscem aby w nim znalazł się krzyż i co tego mamy się nie wstydzić ? . A co do
    u nas to już powoli normalka co chwile słychać że jakaś gimnazjalistka zaszła w ciąże itp.
    zgadzam się
    ale to , to nie wiem jak ci mogło przyjść do głowy .

15. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    To są idioci. Rozumiem pamięć po zmarłych, ale oni tak naprawdę nie pamiętają o dobrych ludziach, tylko jak to powiedziała babka z telewizji o "kaczce". Przenieście w cholerę i będzie spokój.

16. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    I w takich chwilach człowiek by chciał powrotu komuny. Mój ojciec powiedział, że gdyby był komunizm to tych babek by tam nie było jeszcze przed tym zanim tam poszły.
    A nie humanitarne karwasz twarz metody.

17. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie wiem czemu, ale nienawidzę starych bab, które robią właśnie coś takiego...
    Zajeżdza wiochą...

18. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Tam to babcie sobie tańczą a w autobusie przepraszam ustąpisz mi miejsca. hehe

19. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    To wszystko pewnie z rozkazu Ojca Dyrektora ;]

20. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    Boże... widzisz i nie grzmisz... jak mi szkoda tych ludzi...
    Ktoś bardo mądry się wypowiadał w TVN24 z tej całej "organizacji obrony krzyża":
    "chcemy godnego miejsca dla tego krzyża"... a za przeproszeniem, do kur** nędzy gdzie powinien znajdować się krzyż? w kościele... nie dość że chcą go przenieść do kościoła, później do jakiejś bazyliki co mają wybudować, następnie w miejscu tego krzyża tablicę upamiętniającą to jest jak dla mnie żenada.... i znów się świat będzie śmiał z Polski...
    Jak to Pan Hołownia powiedział, prawdziwymi obrońcami krzyża nie są byli ci ludzie, tylko księża niechcący doprowadzić do zniszczenia go, albo przez służby porządkowe, albo przez ludzi... ehh...
    Tak, tańczenie wokół punktu kultu religijnego, dobre dla Słowian lub sekt czy też dzikusów z Azji czy Afryki... ludzie to już przesada żeby tańczyć wokół krzyża...
    Ktoś mądry miał transparent "Witamy w PRL" tak... ja bym w tej sytuacji z chęcią wcielił się w takiego Zomowca i spałował tych ludzi, przeniósł krzyż do kościoła i koniec imprezy...

to moje, skromne zdanie...

21. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Grupka emerytów terroryzuje Polskę krzyżem i manifestacjami politycznymi...
    Ciekawe co będzie jutro w czasie zaprzysiężenia Komorowskiego...

Wczytywanie...

Poleć forum