1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

indukcyjna ładowarka akumulatorów do padów

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez javownik, Maj 25, 2011.

1. javownik

javownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    USG Ishimura
    j.w. ostatnio widziałem właśnie takie urządzenie w media markt, ma kształt blatu do kuchenki z białymi konturami padów. Ma może ktoś jakieś doświadczenie z takim urządzeniem? Opłacało by się coś takiego kupuwać czy to jest tylko nie potrzebny gadżet jak ponton do kinect adventures?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Większość elektrycznych szczoteczek do zębów jest ładowana indukcyjnie, więc technologia raczej nie nowa.
    Czy będzie miało to jakiś negatywny wpływ na pady? nie wiem, może.
    Myślę jednak ze takie ładowanie indukcyjnie będzie bardzo, bardzo powolne.

4. Buloff

Buloff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pełne ładowanie szczoteczki do zębów zajmuje 16 godzin więc pady raczej nie będą ładowały się szybciej

5. javownik

javownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    USG Ishimura
    nie możliwe żeby tak długo się ładowało, moja golarka ładuje się niewięcej niż 2h, więc jak to możliwe żeby szczoteczka ładowała się 16h

6. DarkAngel

DarkAngel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Indukcyjnie?

Wczytywanie...

Poleć forum