1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Infinite Undiscovery

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jakub1989, Wrzesień 25, 2008.

1. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem przeszedłem pierwszą fortece jestem teraz w tym miejsce burg---coś tam.

Pochodziłem trochę po nim kupiłem parę rzeczy ale nie wiem co teraz pogadałem ze wszystkimi ale Sigmund nie wychodzi z zamku gdzie poszedł z Edwardem i tym drugim Co mam zrobić ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. rybosz

rybosz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Infinite Undiscovery

widzę że doszleś dalej niż ja ,może mógłbyś pomóc
    ja utknołem w pierwszym zamku po spotkaniu Sigmunda i kolesia w zielonych wlosach ,które potem gadał ze mną ,stoje z resztą drużyny w holu i nie wiem co dalej łaże po zamku i nic się nie dzieje

4. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Wróć tam gdzie spotkałeś Sigmund'a a on kazał Ci odprowadzić tego z zielonymi włosami podejdź do ściany po prawej stronie na końcu tego korytarza i użyj fletu aby odblokować niewidzialną ścianę.

5. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

http://guides.ign.com/guides/821710/index.html

Macie koledzy poradnik-teraz nie powinniście mieć problemów.:)

Wczytywanie...

Poleć forum