1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Infinity Ward czeka na konstruktywną krytykę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Nie jest złą rzeczą, kiedy ktoś Ci mówi, że coś robisz nie tak - powiedział Robert Bowling z Infinity Ward - to pomaga poprawiać się. Studio nie obawia się negatywnych opinii. Bowling mówi, że słuchanie krytyki daje Infinity Ward inne spojrzenie i pozwala zidentyfikować co można zrobić lepiej. Studio jest otwarte na wszelkie słowa krytyki ze strony fanów i jeśli są one uzasadnione, to postarają się naprawiać swoje błędy.

Według Bowlinga, najlepszą decyzją jaką podjął - z punktu widzenia dewelopera - było założenie konta na Twitterze, co pozwala na wysłuchanie wielu głosów i opinii. Jak dodał - tryb survival w Modern Warfare 3 został zaprojektowany właśnie pod wpływem opinii graczy na Twitterze.

źródło : Infinity Ward czeka na konstruktywną krytykę - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak wydłużą rozgrywkę do 20h i nie będą ciąć mi gry na dzień dobry na 30 dlc to ja będę zadowolony.

4. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bardzo dobre podejście do graczy. Pochwalam takie coś. Co do krytyki w sumie nie mam nic do zarzucenia serii oprócz tego, że w zasadzie każda kolejna nie różni się niczym.

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dwadzieścia godzin? Moim zdaniem stanowczo nie. Kampania w CoDzie ma być szybka, zwarta, dynamiczna - epicka. Dwadzieścia godzin to Mass Effect 2, RDR trwają, a Ty chcesz by CoD tyle trwał?
    Pewnie dało by się tak zrobić, ale nie mielibyśmy tak świetnych, z nagłymi zwrotami akcji misji, tylko misje typu 'pojedź do bazy ruskich, zabij czterech z nich, wysadź auto i wróć'.

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie taki diabeł straszny jak go malują. Idealnie tutaj pasuje :) Dadzą Spec Opsy, dłuższą kampanię dla jednego gracza i epicką fabułę oraz usprawnią trochę grafikę to już będzie ekstra. (Pomarzyć można, zobaczymy ostateczną wersję)

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    - każda gra po pierwszym Modern Warfare jest tylko 'dużym dodatkiem',
    - nie silą się na zmianę silnika,
    - multiplayer jest chaotyczny i pełno tam cheaterów,
    - fabuła choć trzyma w napięciu jest zbyt naciągana,
    - brak pomysłu na kolejne części,
    - sprzedaż kilku mapek po 1200 MSP,
    - brak jakichś fajnych dodatków, które całkowicie zmieniają oblicze gry (Vietnam, Zombie do RDR),

8. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Wszystko fajnie, tylko konstruktywna (i też niekonstruktywna, bez bicia przyznaję) krytyka w kierunku Infinity Ward jest kierowana od roku 2007, czyli od wypuszczenia na rynek MW1. Rezultaty możemy zauważyć w MW2 i nadchodzącym MW3... lub nie.

9. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dziękujemy Panie Profesorze za wykład który mieliśmy okazje przeczytać już kilkaset razy.
    P.S. Napisałeś to, czy skopiowałeś z jakiegoś poprzedniego tematu o BF3/MW3?

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Napisałem to teraz, specjalnie na tą okazję :)
    IW czeka na konstruktywną krytykę, tak więc napisałem.
    Nie zaczynaj kolejnej wojenki, napisałem co myślałem - nic Ci do tego.

11. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Jak dla mnie co by nie powiedzieli to i tak wiem że MW3 zrobią tylko dla kasy.

12. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No, a inni producenci robią gry tylko dla własnej przyjemności ;)

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie chcę się wtrącać, ale myślisz, że jak napiszesz to tutaj, to Infinity Ward nagle wpadnie na pomysł, żeby wejść sobie na xboxforum.pl aby to przeczytać ? Pisz na twitterze a nie tu.

EDIT: A co do tematu, to pozdrowienia ode mnie dla nich, jak teraz dopiero się obudzili z takim czymś. 3 miesiące przed premierą - naprawdę dużo zmienią.

14. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Taa... 20h w takiej grze. Bez przesady. To nie RPG.
    Co do cięcia na DLC. Każdy twórca wymyśla już możliwe DLC przed premierą gry bo to dodatkowy zarobek, a Wy tylko na CoDa narzekacie...

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No skolud, racja, nawet Assassin's Creedy na to cierpią, to jak kastracja bez znieczulenia w takiej grze :/
    A 20h na fps to za dużo, ja się już w Borderlands męczę po 15h, a po 6-8h byłem wniebowzięty.

Wysłano z Xperii X8

16. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Masz racje każdy producent robi grę wyłącznie dla pieniędzy,lecz nie sądzisz że MW3 zbyt bardzo podało się marketingowi ? :)

17. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Są gusta i guściki.

Ja po 24h Dragon Age I czuję niedosyt, chcę jeszcze (przechodzę dodatek). Tak samo miałem z BF BC2. Niby te pare godzin, ale chcę więcej.

Nie wychowałem się na głupich shooterach jak Call of duty. Ja grałem kupe czasu w MoH1/2, Dukem Nukem czy Quake. A Wy dzieci idźcie sobie dalej grać w coda, albo metina :)

18. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ty grałeś w starsze gry kiedyś ?? Call of Duty 2 Medal of Honor Allied Assault itp ?? miały nawet więcej niż 20 h i była wspaniała rozgrywka, gdyby chcieli to i by 100h zrobili ale po co ? Przecież oni wymyślą te 100h i potną to na 10 gier przez 10 lat.

Dobre tytuły są robione z pasją np Wiedźmin 2, wszyscy w ekipie podchodzili do projektu z pasją z zapałem chcieli to robić a nie tak jak w Infinity War każdy robi na odwal się i robią na zasadzie weźmy poprzednią część zmieńmy misje i wypuśćmy jeszcze raz.

19. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Altres
    "a nie tak jak w Infinity War każdy robi na odwal się i robią na zasadzie weźmy poprzednią część zmieńmy misje i wypuśćmy jeszcze raz."

Bowling Ci to powiedział? Bo takie 'osądzanie' jest g*wno warte. Tak naprawdę nikt nie wie co się rodzi w ich głowach i nikt nie powinien pisać tak, jakby to był fakt, bo tak naprawdę tego nie wiemy.
    Mam nadzieje że wyniosą wnioski z wypowiedzi graczy na Twitterze. Amen:)

20. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak dla mnie ta marka nie ma u mnie miejsca w konsoli... może pooglądam gameplaye na YT i na tym się skończy.

21. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    sratatata.... dostaniemy kolejnego COD'a który będzie się różnił designem broni, mapami i kolejną naciąganą kampanią. Singleplayer w COD'ach był fajny w MW i MW2, ale teraz już nic mnie nie zaskoczy, ciągle powtarzają te same schematy. Na długość nie narzekam bo nie lubię długich gier, no chyba że jest to naprawdę majstersztyk, wiec granie kampani COD przez 20h nie widzi mi się nawet po wypiciu 0,5L. Jedyne nadzieje jakie pokładam w COD to że dostaniemy świetne multi (mam tu na myśli, pozostawienie znanej formuły, jednak usprawnienie meczy poprzez ogarnięcie pojawiajacego sie czasami chaosu + zabezpieczenie przed *********mi cheaterami, moderami)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum