1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Infinity Ward potwierdza - Call of Duty: Ghosts na Xboksie One działa w roz. 720p!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 30, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Do uzyskania pełnego HD używany jest sprzętowy upscaling.

Były na ten temat plotki, spekulacje i nadszedł w końcu czas by odniosło się do nich samo studio Infinity Wars za pośrednictwem ich dyrektora wykonawczego, Marka Rubina. Rubin opublikował na Twitterze wpis, który nie pozostawia wątpliwości co do technicznych parametrów Call of Duty: Ghosts na konsolach nowej generacji.

No i wszystko jasne. O tym czy obie wersje "Duchów" faktycznie wyglądają tak znakomicie jak zachwala je Rubin przekonamy się za kilka tygodni.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Tygodni ?

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Nie skorzystano z mitycznej "mocy chmury" :D

2 użytkowników lubi ten post.
  5. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No tygodni bo do premiery nextgenow jeszcze trochę zostalo

Sent from my NOKIA using Tapatalk

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Mityczna moc chmury po zobaczeniu tego materiału wideo negocjuje nowy kontrakt.
    Co do gry: Wygląda absolutnie fantastyczne.

Moc sarkazmu. Next geny stoją w miejscu.

7. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Większość plotek jednak się potwierdza, co również potwierdza że to nie tylko plotki a powazne i sensowne doniesienia. Neogaf jest jednak niezawodny jak zwykle.

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    chmur nie bedzie bo slonce wyszlo ;]

9. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Moim zdaniem to lekka kpina z graczy, którzy kupując sprzęt w dzisiejszych czasach za kilkanaście stówek, nie mogą dostać tak naprawdę pełnowartościowego produktu, gdzie prawie każdy z nas ma już techniczne możliwości (telewizor FullHD), aby wkroczyć i zobaczyć wyraźną różnicę w next genowych grach. Ja jednak dziękuje, zostaje przy X360.

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    I gdzie teraz ci krzykacze co tak głosili o identycznych grach na obu konsolach? :D
    Jak już teraz klocek dostaje po tyłku to im dalej, a te różnice będą bardziej widoczne.

1 osoba to lubi.
  11. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    BF też niby w 720p na xone a wydawał mi się jakiś taki ładniejszy, a i było widać, że miejscami tekstury są wyraźnie lepsze i bardziej szczegółowe. Zobaczymy co z tego będzie. Ale mam nadzieję, że PS4 zeżre tego śmiesznego xone.

12. PL M4RC1N

PL M4RC1N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    Następny wafel co jest za ps4 człowieku to jest XBOX forum . pl a nie Ps4 forum pl idz se tam i pisz jaki to XO jest do du..

1 osoba to lubi.
  13. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Następny "wafel" co jak widzi coś przychylnego na temat ps4 na forum xboxa to dostaje ślinotoku, czerwonych oczu i leci mu dym z uszu ze wściekłości. Dorośnij dzieciaku. Na forach wyraża się swoje zdanie gdybyś nie był tego świadom.

1 osoba to lubi.
  14. MasterBarti

MasterBarti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kolego korek81, nie przesadzaj. Ja przykładowo używam x360 niemal od premiery i również liczyłem na kontynuację zabawy z MS, ale po tym co widzę, również jestem zdania że x1 to przereklamowany szit. Nie dość, że droższy od ps4, to jeszcze na tyle słabszy, że obcinają na nim rozdzielczość do poziomu x360. Może wyjdą jakieś tam gry z większą rozdziałką, ale jak na razie jest kicha a po różnicy wydajności pomiędzy tymi konsolami zapowiada się że wcale nie będzie lepiej :/

"TV, TV, TV and TV, TV, TV and back to game" + od razu w zestawie kinect (który na pewno konkretnie dźwignął końcową cenę) dla casuali, bo wątpię że będzie to coś lepszego niż w przypadku x360. Po prostu MS zhamburgeryzował markę xbox prawie na max. Co tam poważny postęp w fotorealistycznej grafice, ważne że będziesz mógł w lewej ręce trzymać hamburgera a prawą trochę pomachać przy graniu w jakiś badziew lub oglądaniu tv :/

15. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wielu tu szczekaczy MS ma zapewne TV CRT lub HD Ready, więc co im za różnica czy obraz idzie w Full HD 1080p, czy po kastracji w 720p, dla nich różnicy nie będzie.

Ale dla tych którzy mają TV Full HD powyżej 42-47 cali różnica między 720p, a 1080p jest kolosalna, przeogromna.
    Wystarczy jak oglądamy film to różnica jakaś jest, ale w grach jest to koloseum.

Nie spodziewałem się tego, że xbox one już będzie odstawał od ps4... myślałem, rok czy dwa, bo GDDR5 w ps4 jest o lata świetlne szybsze od xboxowego DDR3... i nawet xbox może wsadzić 256 GB ramu, to nic to nie da. GDDR5 jest zabójczo szybkie i to pokaże jaka jest różnica za 2 lata między tymi konsolami.
    Ale co jak co nie spodziewałem się tego, że już na starcie ps4 będzie w 1080p, a xbox one w 720p.

PS. Digital Foundry dało ciała z nagrywanie, tutaj wyjaśnienie http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=706159
    Urządzenia były źle ustawione podczas nagrywania i stąd dziwna czerń na obu platformach i mocno rozmyty obraz na PS4.

1 osoba to lubi.
  16. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Co prawda zgadzam się, że XONE dastanie po *****, ale zachwalanie RAMu w konsolach jest totalnym bezsensem. Szybki RAM przydaje się do wysokiego faktora wygładzenia MSAA. Problem w tym, że na konsolach jest AA postprocesowe, któremu wisi, czy masz RAM szybki, czy wolny. Od GDDR5 ważniejsza jest karta graficzna, którą PS4 ma dużo mocniejszą, ale też krótszy ciąg rozkazów, bez pośrednika w postaci rozbudowanej pamięci podręcznej. Ogólnie ani PS4, ani XONE nie ogarnie pełnej przepustości nawet wysoko taktowanych DDR3, a co dopiero GDDR5 bo ich procesor, Jaguar, to shit. Następca Bobcata, który w PC jest na najniższym stopniu w hierarchii razem z Atomami. Dla mnie perspektywa zakupu którejkolwiek z nowych konsol oddala się. W BF4 na PC mam stabilne 60 FPS na ULTRA w 1080p, czego konsola nie może mi zapewnić. Przeżyłbym nawet średnie, ale w 1080p. Na dużym TV upscalowane materiały wyglądają jak gówno.

17. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najśmieszniejsze jest to, że fama już poleciała w świat co widać po wypowiedziach na tym forum, ze na xbox one wygląda lepiej. Mało komu chce się coś czytać i dociekać.

1 osoba to lubi.
  18. kolosz

kolosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi sie wydaję po prostu że to lenistwo infinity,owszem xbox one jest sprzetowo gorszy bez dwoch zdan ale nie zapominajmy ze dalej korzystaja z tak starego silnika ze na pewno xbox one sprzetowo spokojnie starczy na 1080.

19. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie sądzisz, że gdyby się dało to by tak było? COD nie jest jedyny inne gry też są cięte. Też uważasz, że inni twórcy są leniwi? Coś jest ewidentnie na rzeczy a taki stan nie jest absolutnie przypadkowy.

1 osoba to lubi.
  20. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiecie co ? Xbox one mógłby się nazywać Xbox 720... pasowałoby idealnie :D

21. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Wstyd im było chyba tak go nazwać i dlatego nazwali Xbox (G)One, (B)One.

Ja tam nie jestem za XO tylko za X360 i tyle. Dla mnie to pudło wideo mogło by wcale nie istnieć. A wszystkie te wypowiedzi, że XO jest taki piękny itp itd mnie śmieszą. Tak jak osoby które bronią XO i wyzywają od "wafli" tych którym nie pasuje XO. Widać w 2014r. 720p rządzi :D buehehe.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum