1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Info o RGH a aktualizacja.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez peek188, Czerwiec 16, 2012.

1. peek188

peek188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Newcastle
    Mam xboxa elite z ostatnią aktualizacją (tzn nie tą sprzed kulku dni tylko tą wcześniejszą) i koleś zrobił mi RGH tylko tak naprawde nie mam pojęcia czy jest to rgh 1 czy 2 i jaki chip wmontował i moje pytanie jest takie: czy jak będę chciał kiedyś w przyszłości zaktualizować konsolę (jesli wyjdą nowe aktualizacje) to musze posiadać wyżej wymienione informacje. I czy np dajmy na to wyjdzie nowa wersja dasha i ta aktualka bedzie umiesczana na płytach gier to czy wystarczy przerobić gre do xex i usunąć folder update i to wystarczy do ominiecia aktualizacji czy jednak gry będą wymagać tego dasha i trzeba będzię ją zaktualizować?

Wczytywanie...

Poleć forum