1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Info o serwisach

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez qbeusz, Październik 26, 2008.

1. qbeusz

qbeusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam takie pytanie mieszkam w Krakowie i mam problem z moją konsolą mam e74 :mad: i tak się zastanawiałem czy warto wysyłać do tego serwisu http://www.allegro.pl/item465100028_naprawa_i_przerabianie_xbox_360_gwarancja_6mies.html
    Doradźcie czy takie serwisy działają na terenie Krakowa (mowa o sprawdzonych i zaufanych: :p)

2. Lotnik421 Xbox One

3. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Serwis Sosnowiec- opinia

Witam. Naprawiałem tam swojego ixa ponad miesiąc temu. Konsolka śmiga jak nowa ,więc muszę polecić ten serwis. Rozmawiałem z serwisantem i zapewniał mnie że nie bawią się w xclampy, owijanie kocem i inne gumki na pamięciach. Wlutowują układ na innych kulach pb czy coś takiego i modyfikują chłodzenie. Generalnie z usługi jestem zadowolony. Poza tym mamy 3 miechy gwarancji więc ja męcze swojego ile sie da i ani nie pierdnie. Tylko jedna uwaga, po naprawie koniecznie klocek musi leżeć, ponoć stawiając go zmniejszamy jego żywotnosć, scieka pasta termoprzewodząca i coś tam jeszcze :p. Powodzenia

4. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
  5. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Info o serwisach

Uuu PIRi rodzika złapałes czy tak sie pytasz ??

6. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka

Jedno pytanie - czy twój komputer też leży? Boże, jak to pasta ścieka? W takim razie pozwalając komputerowi stać w pionie, skracamy żywotność procesora, bo posta termoprzewodząca ścieka, tak? No dobra, walnijcie swoje pecety na poziom, ale wtedy chłodzenie GPU będzie w pionie i też wam będzie ściekać pasta. Buahaha ;D

7. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Info o serwisach

Rodzika to ja złapałem , ale w 3 marca 2008 roku . Pytam sie bo kumpel chciał naprawiac

8. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nie wiem gościu, nie znam sie na tym, w każdym bądź razie bezpieczniej jest jak klocek leży, lepsza cyrkulacja powietrza przedewszystkim. Ścieka, nie ścieka, nie wiem, choć faktycznie wydaje sie to troche niepoważne ;)

Wczytywanie...

Poleć forum