1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Informacja prasowa: Call of Juarez: Więzy Krwi - udoskonalona, spolszczona wersja

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Październik 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ubisoft podesłał nam właśnie informację prasową, informującą o wydaniu aktualizacji do konsolowej wersji Więzów Krwi. Poza zmianami w trybie multiplayer (znajdziecie je wyszczególnione w rozwinięciu wpisu) oferują one równie podpisy w języku polskim. Łatki znajdziecie na Rynku Xbox LIVE oraz PlayStation Network. Miłego pobierania.

Dostępny jest już zestaw łatek - aktualizacji - Call of Juarez:Więzy Krwi (dla Xbox360 & PS3) można je ściągnąć z Xbox LIVE oraz PlayStation Network. Uaktualnienie gry to przede wszystkim spolszczenie ale również poprawa jakości połączeń i rozgrywek w trybie multiplayer oraz udoskonalenie ogólnego balansu klas i trybów. Szczególnie w przypadku PS3, łatka ta znacznie redukuje czas załadunku w punktach kontrolnych. Balans klas postaci Szpiega, Strzelca, Hombre, Weterana i Snajpera został poprawiony, aby zapewnić możliwie najlepsze doznania w trakcie gry.

W skład łatki balansu klas Call of Juarez: Więzy Krwi wchodzą:

Szpieg: podwyższony poziom zniszczeń i zdrowia;

Strzelec: zmniejszony odrzut broni; zwiększona dokładność strzału;

Hombre: zwiększony odrzut i czas przeładowania, zdecydowanie zmniejszone zniszczenie przeciwnika na długim dystansie;

Weteran: zmniejszony poziom zdrowia i dokładności strzału, usunięto dodatkowe pistolety;

Snajper: znacznie zwiększono dokładność strzału z bliska; zmniejszono poziom zdrowia; zmiana karabinu typu Ranger na model klasyczny Classic Gun;

Więcej o grze Call of Juarez: Więzy Krwi na http://www.callofjuarez.com

http://polygamia.pl/Polygamia/1,953...ll_of_Juarez__Wiezy_Krwi___udoskonalona_.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    trochę czasu minęło od premiery gry. nawet nie wiem czy chce mi się przechodzić ją jeszcze raz po polsku

4. Twardowski

Twardowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jeśli mam przerobioną konsolę i piracką grę to mogę bezstresowo pobierać grę ? :)

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    co za paranoja hahaha dają polskie łatki na xboxLive, ale polskiego XL nie ma hahahhaha [wiem wiem tłumaczenia, że to dla Polaków mieszkających np. w Anglii]

6. sebool12

sebool12 Guest

Hmm pewnie gdyby nie nagłośniło się tej sprawy o działającym z spolszczeniu z pc to by nie zrobili oficjalnego spolszczenia :p
    Aż chyba zagram w tą gierę po PL

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    a jednak przechodzę drugi raz:D z tego co zauważyłem na xbl to Old West Map Pack jest za free (o ile się nie mylę) dla posiadaczy golda

8. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    jest płatny 800mps ale omyłkowo był na początku za friko kilka godzin
    jest polski po aktualizacji - ależ dobroczyńcy są w tym Ubisofcie cóż za łaskawa firma dali nam co i tak mieli i nic ich nie kosztowało

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum