1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

informacje dla seniora

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez mojer, Styczeń 13, 2012.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Dziecko zmusiło mnie na przejście "na ciemną stronę mocy". X360 mam przerobionego LT3.0 i w związku z tym mam kilka pytań
    - jak rozumiem do nagrywania może służyćtylko nagrywarka IHAS,
    - czy szukając jakiejś konkretnej gry mam szukać jakiegoś wyznacznika w opisie gry, który identyfikuje grę przeznaczoną na LT3.0
    - czy gry przeznaczone na LT3.0 są już patchowane czy też trzeba robic to samodzielnie
    - mój X prawdopodobnie ma zaiplementowaną cichą aktualizację, wiec czy każde podłączenie do liva kończy się banem

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    nagrywarka ihas potrzebna jest edynie jak chce sie grac z dysku poniewaz bez niej tylko z płyty mozna grac
    nie trzeba szukac zadnej konkretnej gry tylko patchowac najnowszym abgx 1.0.6
    kwestia bana jest taka jak zwykle jedni dostaja inni nie i cicha aktualizacja nie ma tu nic do rzeczy

4. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dzięki; i jescze jedno
    kolega pożyczy mi dla dzieciaków jakieś starsze gry (on posiada LT2.0). Czy LT3.0 jest kompatybilny w dół z 2.0, czyli czy będę te gry mógł zgrać sobie na dysk i grać ofline?

5. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gry niestety nie będą dziadek działały.

Wysłane z mojego Desire HD

6. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dobra to już się zagubiłem totalnie. Chodzi mi o starsze gry dla dzieciaków jakieś Lego Indiana Jones, albo piraci z karaibów. Czyli posiadając LT3.0 nie będę mógł zagrać w te gry (nagrane dla LT2.0)?

7. bakahk

bakahk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    "odpowiedz" jeśli się tyczy "wszystkich" gier jest grzecznie mówiąc zła - jedynie gry XGD3 i XGD2_AP25 "przygotowane" pod LT v2.0 nie będą działać pod LT v3.0, RESZTA GIER BĘDZIE DZIAŁAĆ;

p.s
    te gry https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AmtrXBZ5bMbGdEZYN1JScjFnMGNncF9JSWs3VmhBNXc przygotowane pod LT v2.0 nie będą działać pod LT v3.0 chyba, że przygotujesz obrazy ISO za pomocą abgx`a;

8. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    potwierdzam to co napisał kolega wyzej tylko gry z xgd3 i ap 2.5 nie beda chodzic ale te co wymieniłes czyli indiana jnes czy piraci pojda spokojnie

Wczytywanie...

Poleć forum