1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Informacje na temat dasha

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Karid, Kwiecień 20, 2011.

1. Karid

Karid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pila
    Witam,
    nie mogę ogarnąć tej sprawy dashy na forum i miliona jego wersji.

Moja aktualna wersja dasboarda to 2.0.12625.0, zależy mi szczególnie na działaniu gier typu Assassin's Creed: Brotherhood oraz Shift 2 Unleashed.

Posiadam LT+ i LiteOna V2.

1. Da się w nie grać na aktualnym dashu?
    2. Jeśli trzeba aktualizować, to jak najlepiej? Online czy offline?
    3. Do jakiej wersji najlepiej zaktualizować?
    4. Czy wcześniej wypalone gry będą chodzić?
    5. Co z graniem w sieci? Jakieś informacje na temat wykrywalności aktualnej?
    6. Czy w wypadku bana przy aktualnym (i nowym) dashu zostanie zablokowany dysk?

Dzięki za pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Gry będą Ci chodzić nie trzeba aktualizować.

4. Karid

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pila
    W takim wypadku ponawiam:
    1. Co z graniem w sieci? Jakieś informacje na temat wykrywalności aktualnej?
    2. Czy w wypadku bana przy aktualnym (i nowym) dashu zostanie zablokowany dysk?

Najbardziej zależy mi na synchronizacji profilu XBL. Na co powinienem uważać przy podłączonej konsoli do netu?

5. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Karid:
    1. Jak na razie jest niewykrywalna, oczywiście to też zależy od jakości posiadanej kopii, ale jak nie masz zamiaru grać to nie musisz się obawiać.
    2. Nie, już dawno zaniechano blokowania dysku.

Żeby nie mieć jakieś głupiej, niebezpiecznej kopii w napędzie, oraz aby nie mieć oflagowanej konsoli. ([thread=32033]XVal - Sprawdz czy masz bana[/thread])

6. Karid

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pila
    Jakim sposobem mam niby sprawdzić grę w XValu? Pobrałem, sprawdziłem - wyszedł standardowy komunikat - "Secdata is clean". Moja konsola nie jest oflagowana.

Na co mam zwracać uwagę przy grach, chociażby w abgx360, aby było bezpieczne? Tyczy się to również gier zainstalowanych już na dysku, czy tylko te, w napędzie?

7. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Karid:
    W XVal sprawdzisz tylko oflagowanie.

W abgx360 standardowo, wszystkie gry powinny przejść wszystkie testy + najlepiej aby posiadały SSv2 oraz AP25 wykonane przez c4ev.

Raczej tych które są w napędzie, chyba, że były modyfikowane.

Wczytywanie...

Poleć forum